Slide background
Slide background
Slide background
Slide background Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf
Slide background

اخبار سنباش

الإعلانات

13 Mayıs Cumartesi günü Sinpaş Holding tarafından Bursa’da inşaa edilen Sinpaş Şifa Evi’ nde yaşayan annelerimiz Anneler Günü' nde ziyaret edildi.
 • ية غامضة في

  مــارينا انقرة

  الرمز الجديد للمدينة والمارينا الأولى والوحيدة في أنقرا ستكون "مارينا أنقره".

 • ية غامضة في

  اكواسيتي دينزلي

  في مشروع اكواسيتي سينباش المعيدة حياة متشابكة مـع الماء بمحافظة دينزلي . تجـد 4 انواع من الخيارات معيشية في داخل مشروع تبلـغ اجمالي مساحتها 210 الف مترمربع .

 • ية غامضة في

  كوي جيغز

  لم ترحل من هـذه المدينة تاركا كل شي يوما من الايام . سوف تأتي المدينة الساحلية التي حلمت بها الى هـذه المدينة ...

 • ية غامضة في

  ألتين أوران

  العالم من إمتيازات ألطين أوران

مشاريعنا
“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@sinpas.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”