Slide background
Slide background
Slide background
Slide background Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf
Slide background

SİNPAŞ Nachrichten

WERBUNGEN

13 Mayıs Cumartesi günü Sinpaş Holding tarafından Bursa’da inşaa edilen Sinpaş Şifa Evi’ nde yaşayan annelerimiz Anneler Günü' nde ziyaret edildi.
 • PROJEKTE

  MARİNA ANKARA

 • PROJEKTE

  AQUACITY DENİZLİ

  Das Projekt Aquacity der Sinpaş interpretiert in Denizli das mit Wasser voll eingeknüpften Leben erneut. Dieser Projekt beinhaltet innerhalb einen 210.000 Quadratmeter grossen Projektgebiet 4 verschiedene Lebensoptionen.

 • PROJEKTE

  KÖYCEĞİZ

  Sie werden eines Tages diesen Stadt nicht verlassen. Das Stadt am Meer, von den sie immer träumen wird in diese Stadt selber kommen…

 • PROJEKTE

  ALTINORAN

  Verfügt über die Namen der Staedte,die sie tragen.Geben sie ihm Altınoran genauso

PROJEKTSCHAUFENSTER
“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@sinpas.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”