Slide background
Slide background
Sinpas Cadir Gunleri
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf
Slide background

SİNPAŞ Haberler

 • Marina Ankara’da Fırsatlarla Dolu Kazanç Festivali, Renkli Konserle Başladı

  Ankaralılar, Sinpaş’ın Marina yaşamında yer almak için büyük fırsatı kaçırmadı Marina Ankara’da Fırsatlarla Dolu Kazanç Festivali, Renkli Konserle Başladı Sinpaş Yapı, gayrimenkulde bir ilk olan Çadır Kampanyası’ndan sonra, y... devamı »

 • Çadır günlerinden sonra Sinpaş’ta şimdi de “KAZANÇ FESTİVALİ” başlıyor

  Ankaralılar Kazanmaya Devam Ediyor Çadır günlerinden sonra Sinpaş’ta şimdi de “KAZANÇ FESTİVALİ” başlıyor Sinpaş Yapı, Gayrimenkulde bir ilk olan Çadır Kampanyasından sonra, yine çok ses getirecek yeni bir kampanyaya daha imza at... devamı »

 • Sinpaş Yapı’nın başlattığı ‘Ev Aldıran Çadır Günleri’ yoğun ilgiyle karşılandı

  Sinpaş Yapı’nın başlattığı ‘Ev Aldıran Çadır Günleri’ yoğun ilgiyle karşılandı ANKARALILAR ALTINORAN’DA EV ALMAK İÇİN İNDİRİM ÇADIRINA AKIN ETTİ Sinpaş Yapı tarafından gerçekleştirilen Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en... devamı »

 • Sinpaş Palas’a ‘En İyi Konut Projesi’ ödülü

  Sinpaş Palas’a ‘En İyi Konut Projesi’ ödülü Şehir ve insan yaşamına değer katan, toplumun günlük yaşam kalitesini artıran başarılı proje ve hizmetleri ödüllendirmek üzere Altın Kentler Platformu tarafından düzenlenen ‘Golden City Awards 2017’ yarı... devamı »

 • Marina Ankara’ da Kolay Ev Sahibi Olma Fırsatı

  Marina Ankara’ da Kolay Ev Sahibi Olma Fırsatı Bağımsız araştırma şirketi IPSOS’un yaptığı araştırmaya göre, 30 yaş üstü, 6 ay içinde konut almayı düşünen Ankaralıların ilk tercihi Sinpaş Marina Ankara oldu. Şimdi dileğiniz Marina evine Ev Aldıran ... devamı »

REKLAM Filmleri

 • PROJELER

  SİNPAŞ PALAS

  Şehrin merkezinde yepyeni bir semt... Anadolu yakasında Ataşehir ve Ümraniye'nin İstanbul Finans Merkez'nin yanı başında, kendine özgü stiliyle yepyeni bir şehir yaşamı başlıyor.

 • PROJELER

  MARİNA ANKARA

  Şehrin yeni simgesi Ankara’nın ilk ve tek marinası ile “Marina Ankara” olacak.

 • PROJELER

  AQUACITY DENİZLİ

  Denizli’de, suyla iç içe bir yaşamı yeniden yorumlayan Sinpaş’ın AquaCity projesinde, toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı yaşam seçeneği yer alıyor.

 • PROJELER

  KÖYCEĞİZ

  Bir gün her şeyi bırakıp bu şehirden gitmeyeceksiniz. Hayal ettiğiniz o sahil kasabası bu şehre gelecek….

PROJE VİTRİNİ
“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@sinpas.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”