Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Autumn Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf Spring Leaf
Slide background

SİNPAŞ Haberler

 • ALTINORAN’DA YAŞAM KEYİFLE BAŞLADI

  Sinpaş Yapı’nın Çankaya’da bulunan projesi Altınoran’da yaşam yazın daha keyifli. Proje, içerisinde yer alan ayrıcalıklı yaşam, güvenli site anlayışı, hem doğayla iç içe oluşu hem de şehrin merkezinde yer alan konumu ile tercih ediliyor. Her detayı ince olara... devamı »

 • Aqua City’de Teslim Fırsatı

  Farklı yaşam seçenekleri ve hayata keyif katan sosyal donatılarıyla sadece Denizli ve Ege Bölgesi’nin temalı en büyük yaşam projesi Aqua City Denizli’de teslim heyecanı başladı. Sunduğu benzersiz sosyal olanakları ve yaşam alanlarıyla Denizli’yi yep... devamı »

 • Marina Ankara’da Fırsatlarla Dolu Kazanç Festivali’nde Son 32 Daire

  Marina Ankara’da Fırsatlarla Dolu Kazanç Festivali’nde Son 32 Daire Ankara’yı marina yaşamıyla tanıştıracak olan Marina Ankara projesinde başlayan Kazanç Festivali ile Sinpaş Yapı Ankaralılara hayal ettikleri eve sahip olmaları için kaçırılmayaca... devamı »

 • Marina Ankara’da Fırsatlarla Dolu Kazanç Festivali, Renkli Konserle Başladı

  Ankaralılar, Sinpaş’ın Marina yaşamında yer almak için büyük fırsatı kaçırmadı Marina Ankara’da Fırsatlarla Dolu Kazanç Festivali, Renkli Konserle Başladı Sinpaş Yapı, gayrimenkulde bir ilk olan Çadır Kampanyası’ndan sonra, y... devamı »

 • Çadır günlerinden sonra Sinpaş’ta şimdi de “KAZANÇ FESTİVALİ” başlıyor

  Ankaralılar Kazanmaya Devam Ediyor Çadır günlerinden sonra Sinpaş’ta şimdi de “KAZANÇ FESTİVALİ” başlıyor Sinpaş Yapı, Gayrimenkulde bir ilk olan Çadır Kampanyasından sonra, yine çok ses getirecek yeni bir kampanyaya daha imza at... devamı »

REKLAM Filmleri

13 Mayıs Cumartesi günü Sinpaş Holding tarafından Bursa’da inşaa edilen Sinpaş Şifa Evi’ nde yaşayan annelerimiz Anneler Günü' nde ziyaret edildi.
 • PROJELER

  SİNPAŞ PALAS

  Şehrin merkezinde yepyeni bir semt... Anadolu yakasında Ataşehir ve Ümraniye'nin İstanbul Finans Merkez'nin yanı başında, kendine özgü stiliyle yepyeni bir şehir yaşamı başlıyor.

 • PROJELER

  MARİNA ANKARA

  Şehrin yeni simgesi Ankara’nın ilk ve tek marinası ile “Marina Ankara” olacak.

 • PROJELER

  AQUACITY DENİZLİ

  Denizli’de, suyla iç içe bir yaşamı yeniden yorumlayan Sinpaş’ın AquaCity projesinde, toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı yaşam seçeneği yer alıyor.

 • PROJELER

  KÖYCEĞİZ

  Bir gün her şeyi bırakıp bu şehirden gitmeyeceksiniz. Hayal ettiğiniz o sahil kasabası bu şehre gelecek….

PROJE VİTRİNİ
“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@sinpas.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”