Suyun Bambaşka Hâlleri...

Sinpaş’ın 42 yılı aşkın hikâyesi Ege Bölgesi’nin temalı en büyük yaşam projesi AquaCity Denizli ile devam ediyor. İstanbul’dan Ankara’ya, Gaziantep’ten Bursa’ya kadar Türkiye’nin dört bir yanında birbirinden farklı temalı yaşam projeleri geliştiren Sinpaş, doğaya duyduğu saygıyla suya ve yeşile her zaman öncelik vermiştir. Oluşturduğu nitelikli yaşam alanlarında çevreyle uyumlu olmaya özen göstermiş, bulunduğu bölgeye değer katmıştır. AquaCity Denizli de bu projelerden biridir.

AquaCity Denizli’de su ve yeşille iç içe dört farklı yaşam alternatifi geliştirildi. Maldiv bölgesinden gelen kumuyla kumsal hayatı sunan Aqua Beach, su kenarındaki yalılarıyla Aqua Mansion, büyüsüne kapılacağınız göl ve bahçe evleriyle Aqua Homes & Garden ve Denizli’nin en yüksek kuleleri Aqua Towers, AquaCity Denizli’de sizi bekliyor. Ayrıca meydanı, mağazaları, kafeleri, dinlenme alanları ve spor kompleksiyle Aqua Mall’u da AquaCity Denizli’de bulacaksınız.

Sinpaş, tüm projelerinde olduğu gibi AquaCity Denizli ile de yeni bir yaşam alanı inşa etmekten çok, gelecek nesillerin yaşamını inşa etmenin sorumluluğunu taşıyor.