BOĞAZTEPE

Boğazın İncisi Çengelköy’de dününüz yarınınız Boğaz…
Özgürlük

Özgürlük, uçup gitmek midir uzaklara? Yoksa terk edememek midir Boğaz'ın mavisini? Boğaztepe'de özgürlük, her güne eşsiz Boğaz manzarasıyla uyanmak ve denizin kokusunu içinize çekmektir. Ve tüm sırlarınızı sermektir bulutların üstüne.

Şairlere, yazarlara ilham veren muhteşem güzelliği yaşamınıza ortak edin. Boğaz'ın incisi Çengelköy'de sadece 8 adet inşa edilen Boğaztepe Evleri'nde dününüz Boğaz, yarınınız Boğaz. Günün her saati İstanbul'u dinleyin gözleriniz kapalı...

Konfor

Her detayının sizin konforunuz için tasarlandığı Boğaztepe Evleri'nin 330 ve 350 metrekarelik seçenekleriyle...

Dilerseniz eşsiz Boğaz manzarasına karşı teras keyfini doyasıya yaşayın, dilerseniz size özel açık havuzlu bahçenizde günün yorgunluğunu atın; İstanbul'u nasıl yaşamak istiyorsanız öyle yaşayın...

Keyif

Modern mimarinin en güzel motiflerle süslendiği Boğaztepe Evleri; ortak peyzaj alanı, eğilimli arazideki yatay asansörleri ve her evde bulunan jakuzileriyle hayatın her anında keyif almanız için tasarlandı.

Ayrıcalık

İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Çengelköy'de bulunan ve sahile yaklaşık 1 km mesafedeki Boğaztepe Evleri'nde, şehrin gürültüsünden uzak bir yaşam sürer, kolay ulaşım imkanlarıyla şehrin içinde olmanın rahatlığını yaşarsınız.

Bu ayrıcalıklı yaşamı yerinde görmek için, gelin siz de İstanbul'a Boğaztepe'den bakın...