MARENEGRO

Şimdi Mareegro Zamanı

Marenegro, yeşilin mavinin şiirini kucakladığı yerde, boğazın hemen ucunda Kilyos'da... Yeşile sarmalanmış mavinin doyumsuz manzarasıyla bir doğa harikasının merkezinde... Marenegro Uskumruköy ormanından kumsala açılan adeta bir park içinde. Bildiğiniz site ölçekleri ötesinde 227.000 m² arazi üzerinde projelendirilen Marenegrodaki 239 villa, bu tabii güzelliği bozmadan doğal ortama uyum sağlıyor.
Zekeriyaköy'den Kilyos'a ilerleyin, Marenegro'dasınız!

WellMare Club

Dostlarınızla keyifli yemekler yiyebileceğiniz, aktivitelerle dolu yaşam alanı. WellMare Club uçsuz bucaksız bir deniz manzarasıyla çevrili. Sadece sosyal merkez değil. Özgün zevklerinizi ve hobilerinizi geliştirirken eğlenebileceğiniz, spor yaparken güzelleşebileceğiniz, partiler verebileceğiniz, keyifli yemekler yiyebileceğiniz, çocuklarınızın ruhsal ve bedensel gelişimlerini destekleyen aktivitelerle dolu bir yaşam alanı.

WellMare Club, MagicLand Sport Center, Dream Mare Spa, Laziante Restaurant, Şömine Köşesi, Party Hole, Club Office, SunTan Tarrace ile ikinci eviniz.

SilenceMare Hill

SilenceMare Hill huzur ve sessizliğin, şık ve minimal bir mimari anlayışla bütünleştiği dinlenme merkeziniz. Burada, müzik dahi belirli bir yüksekliğin üzerine çıkamıyor. Güneş, ışınlarıyla bedeninizi farklı boyutlara taşıyor. Sevdiklerinizle veya yalnız, hayatınızın sükunet dolu en güzel dakikalarını SilenceMare Hill'de yaşayacaksınız.
Huzurun diğer adı...

LakeMare Road

LakeMare Road'ta, şelalerden, göletlerin içine saklı adacıklardan orman kenarındaki yürüme yollarına ve küçük bir mola için Yellow Lemontreecafe ile tam bir oksijen merkezi.
Lakemareroad devamında bambaşka bir dünya; adrenalin kampüs başlıyor.Buradaki tenis kortları basketbol , voleybol sahaları, açık havada spor yapmanın keyfini sonuna kadar çıkarabilmeniz için sizi bekliyor.