OTTOMARE

Ottomare Suites projemizde, sahil cephesine bakan 5 özel ticari alan yer alıyor. Sahile komşu olma özelliğiyle dikkat çeken bu alanlara, sahil yolundan giriş ve çıkış bağlantısı bulunuyor. Konumu ve ulaşım kolaylığıyla fark yaratan ticari alanlar, teslim edilmeye hazır durumda.

Ticari alanların, ana yol üzerinden ulaşım kolaylığı sağlayan giriş ve çıkış bağlantıları bulunuyor. Üretimi tamamlanma aşamasında olan alanların teslimi, yaklaşık 1 ay sonra gerçekleştirilebilecek.

Ottomare Projesi’nde bulunan ticari alanların değeri, deniz cepheli konumu, ulaşım kolaylığı ve yakın çevresindeki önemli yatırımlar ile her geçen gün artıyor. Marka değeri yüksek kurumsal  firmalar, ticari alanlara yoğun ilgi gösteriyor.

Projenin ilk dört katında hizmet verecek olan 5 yıldızlı otelin faaliyete geçmesi ile ticari alanların yatırım değeri daha da artacak.

Mağaza alanları 122 metrekareden başlayarak, 975 metrekareye kadar çıkıyor. Proje ayrıca ihtiyaca göre birden çok mağaza alanının birleştirmesine imkân tanıması özelliğiyle de cazibesini artırıyor.