SEALYBRIA

TIPKI TEKNEDE GİBİ

Silivri bölgesinde bulunan Sealybria Projesi 288 dönüm arazi üzerinde 222 adet villadan oluşmaktadır. Tıpkı bir tekne gibi suyun üzerinde yükselen eşsiz mimari ve denize sıfır konumlu Sealybria Projesinde geniş yeşil alanlar ve su alanları projenin çok önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Üç farklı büyüklükte olan villalardan Villa Grandi 508 m2 , Villa Karina 479 m2 , Villa Pruva ise 427 m2 büyüklüktedir. Her villanın kendisine ait açık havuzu, 2 araçlık otoparkı, saunası ve bahçesi bulunmaktadır.

İçerisinde bulunan Fitness Center'ı, dinlenme terasları, parti terasları ve damak zevkinize uygun cafe-restaurantıyla Fantastic Club her yaştan insanı bir araya getiren sosyal bir merkezdir.

New York'ta Central Park İstanbul'da Central Life!

Sitedeki araç yolları ve otoparklar, siteyi arkadan çevreliyor. Böylece, gölet çevresinde oluşan yeşil alan, Central Life yaşayanlarına eşsiz bir huzur veriyor.

Central Life, TEM Otoyolu'na 5 dakika, Çamlıca- Şile Otoyolu'na 1 km. mesafede konumlanıyor. 20 blok ve 386 daire ile Central Life, değişik metrekare seçenekleriyle birçok mimari ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlandı.