searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose

İNSAN KAYNAKLARI

Sinpaş GYO, insan kaynağını en büyük zenginliği olarak görmektedir. Bu doğrultuda tüm çalışanlarına kendilerini mesleki yönde eğitebilecekleri ve geliştirebilecekleri, karşılıklı güvene ve saygıya dayanan bir iş ortamı sunmaktadır. 

Gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, ahlaki değerleri ve etik ilkeleri benimsemiş, çevreye ve topluma karşı sorumlu bireylere fırsat eşitliği ilkesine göre yatırım yapan Sinpaş GYO, bünyesinde toplam 200 kişi istihdam etmektedir. 

Çalışanların Yaş Ortalaması: 33 

Sinpaş GYO yeni kurulan bir şirket olmakla beraber, Sinpaş Yapı’daki uzun yıllara dayanan deneyimini Sinpaş GYO’ya aktaran çok sayıda nitelikli çalışanı bulunmaktadır. 

İşe alım sürecinde ilk mülakat İnsan Kaynakları yetkilileri tarafından yapılmakta, uygun bulunan adaylara kişilik envanteri uygulanmaktadır. Bu aşamanın ardından, ikinci mülakat adayın bağlı çalışacağı yönetici tarafından gerçekleştirilmektedir. Olumlu bulunan adayların, daha önce çalıştığı firmalarla referans kontrolleri tamamlandıktan sonra, işe alım sürecinin tüm aşamalarına ilişkin hazırlanan rapor, ilgili departmanın en üst yöneticisinin değerlendirilmesine sunulmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda, olumlu bulunan adaya İnsan Kaynakları Departmanı tarafından iş teklifi yapılmaktadır. 

Sinpaş GYO’da yönetsel pozisyonlar için yapılacak işe alımlarda öncelikle iç kaynaklardan yararlanılması tercih edilmekte, bu da birçok çalışanımız için önemli kariyer fırsatları sağlamaktadır. 

Tüm çalışanlarımızın çalışma süreleri boyunca çeşitli eğitim programlarıyla mesleki ve kişisel gelişimleri desteklenmektedir. Ayrıca tüm çalışanlarımız performans değerlendirme sürecine dahil olmakta, değerlendirmeler sonucunda yüksek performanslı çalışanlar çeşitli yöntemlerle ödüllendirilmektedir. 

Çalışan memnuniyeti anketleri ile gözlemlenen bağlılık ve motivasyon düzeyi Sinpaş GYO’da oldukça yüksektir. Şirket aidiyetine büyük önem verilmekte, bu doğrultuda çalışanlarla iletişimi arttırmak ve geri bildirimlerini almak üzere uygun ortamlar üretilmektedir. 2011 yılında hayata geçirilen kurumsal iletişim portalı AilemSİN ile de tüm Sinpaş Holding çalışanları birbirlerini daha çok tanıma, iletişim halinde olma, yenilik ve gelişmelerden haberdar olma ve görüş/istek/önerilerini özgürce ifade edebilme fırsatı yakalamıştır.