searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

2021 Ev Dekorasyon Trendleri

Yeni yıl yeni trendlerle birlikte geldi!
Evde bol bol vakit geçirdiğimiz bu günlerde hepimizin gündeminde olan konulardan biri de ev dekorasyon trendleri, değil mi? Siz de evinizde stil sahibi ve sizi yansıtacak değişiklikler yapmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız 2021’in ev dekorasyon trendleri başlıklarına mutlaka göz atmalısınız!
Şimdi evde yenilik zamanı!

 
 

1- Yumuşak Formlar ve Konfor

Bu yılın en büyük trendi rahatlık ve konfor diyebiliriz. Bu ev dekorasyonuna da yumuşak formlar ve materyaller olarak yansıyor. Yuvarlak masalar ve sehpalar, keskin hatlar yerine oval mobilyalar ve halılar bu yıl sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İç mimarlar dekoratif objelerde de bu yıl yine dairesel ve amorf biçimler tercih edecek, evler yumuşak hatlarla daha samimi ve sıcak mekanlara dönüşecek.

 
 

2- Bohem Detaylar

Birkaç yıldır yoğun bir şekilde karşımıza çıkan bohem detaylar bu yıl da popüler olmaya devam ediyor. Hasır sepetler, makrome saksılar, püsküller evlerde ve dekorasyon dergilerinde sık sık karşımıza çıkacak. Siz de bohem detaylarla evinize sıcaklık ve samimiyet katmayı denemelisiniz!

Size bu konuda ilham verecek daha detaylı fikirler için “Stil Sahibi Bir Ev için Trend Ev Dekorasyon Objeleri” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 
 

3- Sürdürülebilir Tasarımlar

2021 sürdürülebilirlik yılı!
2020 yılında olduğu gibi bu yıl da geri dönüştürülmüş, çevre dostu materyallerden oluşan tasarımlar evlerimizdeki yerini alacak. Bunun yanı sıra ileri dönüşüm ve kendin yap projeler de bu yılın ev dekorasyon trendlerinden biri. Mobilyalarınızı farklı renklere boyayarak, koltuklarınızı farklı dokularda kumaşlarla kaplatarak ya da evdeki farklı işlevde objeleri değerlendirerek tamamen size özel harika şeyler yaratmak sizin elinizde!

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Gökorman projemizin 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi detaylı inceleyebilirsiniz.

 
 

4- Toprak Tonları

Doğala dönüşün ön planda olduğu 2021 yılında sürdürülebilir tasarımlarla birlikte doğal duvar ve mobilya tonları evinize bambaşka bir hava katabilir. Duvarlarda ve perdelerinizde kullanacağınız pastel renkler ve bu renklerden oluşan desenler bu yılın trend önerilerinden bir başkası olacak. Geçtiğimiz yılın sade tonlarına benzer bir yapıda olan ve doğadan ilham alan toprak tonları sayesinde rahatlatıcı bir ev hayatına sahip olabilirsiniz. Evinizde sakin bir görünüm yakalamak için denemekten korkmayın!

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Ege Vadisi projemizin 2+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi detaylı inceleyebilirsiniz.

 

5- Her Yerde Bitkiler!

Urban jungle akımı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ev dekorasyon gündemimizin ilk sıralarında! Evinizin, balkonunuzun, bahçenizin her köşesini çiçeklendirmek, evinizi bitkilerin enerjisiyle tazelemek zamansız bir ev dekorasyon yaklaşımı. Bu yüzden önerimiz başlangıç için evinizde en sevdiğiniz, bakımı kolay bitkilere yer açmanız. Bu konuda seçeceğimiz egzotik çiçekler, duvardan sarkan sarmaşıklar, toprak saksılarla evinize size özgü bir stil katmayı deneyin.

 

                         Görsel: Bed Bath & Beyond  

6- Sofistike Desenli Duvar Kağıtları

2021’de duvarlar sofistike duvar kağıtlarıyla renkleniyor. Çin ve Japon esintileri taşıyan desenler bu yıl iç mimarların evinize kişilik katacak önerilerinin başında geliyor. Dilerseniz detaylı desenlerle bezeli dilerseniz büyük ve daha minimal desenlerde, pastel renkli duvar kağıtlarıyla evinizde küçük bir dokunuşla büyük bir değişim yaratabilirsiniz.

tags Etiketler: Yenilik, Stil, Konfor

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz