searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

8 Adımda Balkonunuzu Yenileyin

Sıcak yaz akşamlarında balkon keyfi gibisi yok! Ailenizle, dostlarınızla bir aradayken ya da kendinizle baş başayken, balkonlar evinizde tazelenme ve yenilenmeye açılan kapınız oluyor!

Eğer siz de balkonda vakit geçirmeyi seviyorsanız, sadece 8 adımda küçük ama etkili, size özel dokunuşlarla balkonunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Hadi şimdi işe koyulun ve balkonunuzu renkli, yaşayan bir mekana dönüştürün!

DEKORATİF IŞIKLAR KULLANIN

Balkonunuzda dekoratif ışıklarla, LED aydınlatmalarla keyifli bir atmosfer yaratın. Özellikle sarı ışığın sıcak etkisiyle ev samimiyetini balkonunuza taşıyabilirsiniz.

HASIR PARÇALAR KULLANIN

Hasır, doğal görüntüsü ile girdiği ortama anında yumuşak bir doku katıyor. Siz de balkonunuza tavanda hasır detaylara yer vererek, bir sahil kasabası havasını taşıyın.

*Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi projemizde çekildi. Dilerseniz buradan projeyi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

ESKİ OBJELERİ DEĞERLENDİRİN

Evdeki eski objeleri işlevsel ve dekoratif olarak değerlendirin. Örneğin bir demlik, eski kupalar, kaseler, artık kullanmadığınız objeleri saksıya çevirerek onlara balkonunuzda yeni bir hayat verebilirsiniz!

SUKULENT KÖŞESİ YARATIN

Balkonunuzda hobi alanı olarak da kullanabileceğiniz bir sukulent köşesi yaratın. Burada sukulentlerinizi sergileyin, onları çoğaltmayı deneyin, saksılarını değiştirin, toprakla uğraşmanın tadını çıkarın.

SAMİMİ BİR OTURMA ALANI DÜZENLEYİN

Samimi bir oturma alanı balkonun enerjisini anında değiştiriyor. Siz de rahat koltuklardan, minderlerden bir köşe düzenleyerek dostlarınızla kahve keyfinize tat ve konfor katın.

*Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi projemizde çekildi. Dilerseniz buradan projeyi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

KİŞİSEL DOKUNUŞLAR KATIN

Dekorasyonunuza mutlaka kişisel dokunuşlar katın. Saksılarınızı boyayın, beğendiğiniz kumaşlardan küçük minderler dikin, balkonunuzu kendi zevklerinizle renklendirin, sizi yansıtan minik detaylara yer verin.

DUVARLARINIZI HAREKETLENDİRİN

Makrome saksılar, sevdiğiniz sanatçıların işleri ya da doğal materyallerden dekoratif objelerle duvarlarınızı hareketlendirin. Minimal bir düzenlemeyle balkon duvarlarınıza estetik katın.

ÇİÇEKLERİNİZE YER AÇIN

Bitkiler girdikleri her ortamın atmosferini anında değiştiriyor, tazeliyor. Ev bitkilerinizi sergileyeceğiniz ya da rengarenk çiçeklerle donatacağınız bir köşe, balkonunuza da muhteşem bir enerji katacak!

*Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi projemizde çekildi. Dilerseniz buradan projeyi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz