searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Ara Tatil Aktiviteleri

Öğretmenlerimizi Güzelce Dinledik, Derslerimizi Bitirdik ve Bir Molayı Hak Ettik. Şimdi İse Ara Tatil Zamanı!
Dersler işlendi, sınavlar yapıldı, karneler alındı; şimdi sıra çocukların favori dönemleri olan ara tatile geldi. Ara tatilde eğlenceli aktiviteler ile birlikte etkinliklerle dolu bir yarıyıl hayal ediliyorsanız, doğru yazıdasınız! Dolu dolu bir tatil geçirmek isteyen miniklerimize çeşitli aktiviteler hazırladık. Şehrin müzelerini keşfetmek, tema parklarını ziyaret etmek, tiyatro oyunları izlemek, havuz ve denize gitmek, atölyelere katılmak ve daha fazlası… Çocuklarla beraber ebeveynlerin de tercihi olan eğlenceli aktivitelerle bu tatil herkes eğlenebilecek!

 

Müze Ziyaretleri

Ara tatilde yapılabilecek aktivitelerden ilki çocukların da büyüklerin de keyifle gezdikleri ve yeni bilgiler öğrendikleri adresler olan müzeleri ziyaret etmek. Miniklerinizle beraber hem keyifli hem de öğretici bir deneyim yaşamak istiyorsanız sizin için doğru ve öğretici bir aktivite olacaktır. Hal böyle olunca şehrinizde bulunan müzeleri gezmeye başlayabilir ve çocukların verimli bir tatil geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Ara Tatilde Maceraya Atılmaya Hazır Mısınız?

Ara tatilde maceraya atılmaya hazır mısınız? O zaman haydi lunaparka! Hem miniklerin hem de sizin seveceğiniz, keyifli vakit geçirebileceğiniz tema parkları ve lunaparklar çok güzel bir karne hediyesi olacak. Leziz pamuk şekerler, elma şekerleri, patlamış mısırlar ve daha birçok lezzetle tatilin tadını çıkarabilir ve alan içerisindeki hediye yakalama makineleriyle en güzel peluş oyuncukları alabilirsiniz.

 

Çocuklar Ara Tatilde Sıkılmasın!

Ara tatilde sıkılmak yok! Nasıl mı? Çocuklara her zaman cazip ve heyecanlı gelen etkinliklerden biri de buz patenidir. Özellikle birçok minik alışveriş merkezinde buz pisti gördükleri zaman buzlar üzerinde dans deneyimi yaşamak ister. Ara tatilde nereye gidilir diye düşünüyorsanız buz pateni eğlenceli bir aktivite olacaktır. İster alışveriş merkezlerindeki buz pistleri isterseniz de farklı sosyal tesislerdeki buz pistlerine giderek çocuklarınızla beraber yeni bir deneyim elde edebilirsiniz. Fakat güvenlik önlemleriniz almayı da ihmal etmeyin.

 

İstanbul’da Olanlara Ara Tatil Etkinlikleri

En kalabalık ve en büyük şehirlerden biri olan İstanbul’da çocuklarımız için sınırsız aktivite seçeneği bulunuyor. Çeşitli lunaparklar, eğlenceli müzeler ve oyun alanları, ara tatile giren miniklerimizi eğlendirirken havalarını da değiştiriyor. Öğrenciler ve ebeveynlerin tercih edebileceği yerlerden bazıları ise; Atatürk Arboretumu, Kelebek Çiftliği, Forestanbul, Galaport, Miniatürk…

Tiyatro konusunda da zengin olan ve her gün onlarca oyunun oynadığı İstanbul’da, mutlaka tiyatroya gitmeyi ve hatta çocuklarınızı tiyatro kursları için cesaretlendirmeyi bile düşünebilirsiniz. Bunun dışında artık neredeyse her şehirde içeriği çocuklara yönelik olan, hem öğretici hem de eğlenceli etkinlikler yapılıyor. Özellikle İstanbul gibi etkinlik imkanları fazla olan yerlerde bu imkanları değerlendirmeyi unutmamanız için bizim de birkaç önerimiz var.

12 ve 13 Nisan’da Halis Kurtça Kültür Çocuk Merkezi’nde Küçük Prens Çocuk Oyunu’nu izleyebilir, 17 Nisan’da Profilo Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Alaaddin Müzikali Çocuk Oyunu’nda doyasıya eğlenebilir ya da Torium Sahne’de bir hafta boyunca devam edecek Sermet Erkin ile İnteraktif İllüzyon Gösterisi ile güzel bir gün geçirebilirsiniz.

 

Çocuklarla Birlikte Ara Tatilde Yapılacak Aktiviteler

Çocukların dört gözle beklediği ara tatil yaklaşırken, birbirinden keyifli ve eğlenceli ara tatil ve yolculuk planları yapmaya başlayabilirsiniz! Bununla birlikte yaz tatili etkinlikleri arasında da olan, keyifli ve günübirlik etkinlikler denilince aklımıza gelen denize gitmek veya aqua parklara gitmek de bir seçenek olabilir. Tabii havalar henüz yeterli seviyede ısınmadığı için kapalı yüzme havuzları bir seçenek olabilir.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz