searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Baharla Birlikte Tazelemek İçin Öneriler

Bahar geldi! Havalar ısınıyor, doğa yeşeriyor, enerjimiz yükseliyor. Her bahar bu enerjiyle birlikte ruhumuz yenileniyor, hem kendimizi hem de evimizi yenileme motivasyonumuz yükseliyor.
Baharla birlikte hayatımızda yapabileceğimiz küçük değişiklikler ve düzenlemeler, günlük yaşama dahil edebileceğimiz yeni rutinler bizi ve yaşam alanlarımızı baştan ayağa tazelemeye yetiyor. Üretken, ilham dolu, sağlıklı bir bahar için sadece birkaç adım atarak siz de yaşama yeni soluk getirebilirsiniz, hadi başlayalım!

 

Komşularınızla sabah yürüyüşlerine başlayın.
Yaklaşık bir yıldır hayatlarımız evde ve evin yakın çevresinde geçiyor. Çevremizi yeni bir gözle, farklı bir motivasyonla yeniden keşfediyoruz. Bu süreçte hayatımızda büyük yer kaplayan, yeniden keşfettiğimiz şeylerden biri de komşuluk oldu. En yakınımızdaki, yaşam alanımızı paylaştığımız komşularımızla yeniden tanıştık, bağlarımızı güçlendirdik.
Bu bahar sabah yürüyüşlerine komşularınızı da dahil ederek hem sağlıklı yaşamla hem de sıcak komşuluk ilişkileriyle yeniden buluşun. Birlikte güne temiz havayı içinize çekerek taze bir başlangıç yapın.

 

Ailece bisiklete binin.
Bahar demek, ailece daha fazla açık hava aktivitesi yapmak demek, değil mi? Öyleyse hem enerjinizi yükseltecek hem de birlikte harika vakit geçirmek için bisikletlerinizi alın ve sokağa çıkın! Ailenizle birlikte çevrenizdeki parklarda, sahilde bisiklete binin. Yorulduğunuzda çimlere yayılıp çantanıza attığınız sandviçleri yiyebilir, keyifli bir piknik de yapabilirsiniz!

 

Sebze ağırlıklı, hafif ve sağlıklı beslenin.
Baharla birlikte tazelenmeyi konuşuyorsak, küçük bir detokstan bahsetmeden olmaz! Doğa gibi siz de kendinizi yenilemek, bedeninizi dinlendirmek istiyorsanız, öğünlerinizde mevsim sebzelerine ve yeşilliklerine bol bol yer vermeye çalışın. Rengarenk sebzeleri ister yemeğini yaparak isterseniz çiğ tüketebilirsiniz. Sadece ağır yiyeceklerden kaçınmak bile baharda sizi tazelemeye yetecek!

 

Evinizden fazla eşyaları ayıklayın.
Ferah bir ev, berrak bir zihin ve konforlu bir yaşam için oldukça önemli. Evde kullanmadığınız, alıp bir kenarda unuttuğunuz, bir türlü atamadığınız ne varsa kurtulma, ihtiyacı olan birilerine verme zamanı! Böylece hem yaşam alanınız rahatlayacak hem de kullanmadığınız eşyalar başka evlerde yeniden bir yaşam bulacak.
Eğer evdeki eşyalarınızı azaltmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız hazırladığımız “Evinizi Düzenlerken Sadeleşin: Marie Kondo” içeriğimize göz atabilirsiniz.

 

Derin bir bahar temizliği yapın.
Annelerimiz ve ananelerimiz gibi, bizim için de evde baharın geldiği büyük bir bahar temizliğiyle belli oluyor. Bir hafta sonunu evinize ayırıp hem fazla eşyalarınızı ayıklayın, hem detaylı bir temizlikle bahar havasını evinize taşıyın!

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz