searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Balkonunuz İçin Dekorasyon Önerileri

Baharla birlikte evlerde uzun bir balkon sezonu açılıyor ve biliyorsunuz, balkonlarda içilen kahvelerin, tatlı sohbetlerin, kahvaltıların, yemeklerin yeri bir başka! Hatta öyle ki bazen ailenizle, dostlarınızla olduğunuzda tüm günü balkonda geçirebiliyorsunuz. Balkonlar bir nevi evde nefes aldığınız, açık havanın tadını çıkardığınız keyif köşeleri.

Eğer siz de ev dekorasyonuna meraklıysanız ve balkonunuzu bahara hazırlamak, ufak dokunuşlarla etkili değişiklikler yapmak istiyorsanız fikirlerimize kulak verin:

1 - DİKEY BOŞLUKLARI DEĞERLENDİRİN

Eğer balkonunuz çok büyük ya da geometrik açıdan çok elverişli değilse, farklı bir atmosfer yaratmak için kesinlikle dikey boşlukları değerlendirmelisiniz. Duvar boyunca kuracağınız raflara çeşitli bitkiler, objeler, aksesuarlar koyarak görsel açıdan çok zengin ve stil sahibi bir balkona sahip olabilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Marina Ankara 3,5+1 dairede çekildi. Karizmatik tonlarda koyu renklerin tercih edildiği bu balkonda yeşil ev bitkilerinin sergilendiği duvar boyu raflarla mekan renklendirilmiş ve canlanmış. Dilerseniz projeyi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

2 - UYGUN BOYUTLARDA MOBİLYALAR SEÇİN

Balkonunuz dikdörtgen boyutlarda ya da küçükse, uygun boyutlarda ve formlarda mobilyalarla harikalar yaratabilirsiniz. Küçük bahçe masaları, birkaç küçük sandalye, tabure ya da yerde renkli minderler ve alçak bir sehpa ile harika kahve köşeleri oluşturabilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğaf Marina Ankara 2+1 dairesinde çekildi. Vadi manzarasına bakan geniş cepheli diktörtgen ve uzun balkona uygun formlarda mobilyalar seçilerek boşluklar çok akıllıca değerlendirilmiş. Dilerseniz projeyi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

3 - BİTKİLER VE DOĞAL MATERYALLER KULLANIN

Bitkiler için evinizdeki en uygun yerlerden biri bol ışık ve temiz hava alabilecekleri balkonlar. Bu yüzden hem onlar için hem de balkonda sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak için ev bitkilerini kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi 1+1 dairede çekildi. Dekoratif saksılarda sergilenen ev bitkileri, balkonun enerjisini yükseltiyor. Dilerseniz projeyi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz

4 - MİNİMAL BİR ÇİZGİ YAKALAYIN

Balkonlarda çok eşyayla mekanı doldurmak yerine, dekorasyon yaklaşımınız az ve nitelikli eşya kullanmak olmalı. Böylece balkonunuz minimal, şık ve sizin için gerçek bir rahatlama, ferahlama alanına dönüşebilir.

Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi 2+1 dairede çekildi. Büyük bir balkonda az eşya ile oldukça sade, kullanışlı ve keyifli bir mekan oluşturulmuş. Dilerseniz projeyi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz

5 - KİŞİSEL ZEVKLERİNİZİ BALKONUNUZA TAŞIYIN

Dediğimiz gibi, balkonlar aslında evdeki keyif köşelerimiz. Bu yüzden onları kişisel zevklerinize göre çeşitli temalarda ve objelerle zenginleştirebilirsiniz. Küçük bir semaver çaydanlık, bir kahve sehpası, stil sahibi koltuklar ile, konuklarınızı ağırlayabileceğiniz harika alanlar yaratabilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi 4+1 dairede çekildi. Özenle seçilmiş mobilyalar, kış sohbetlerine sıcaklık katacak küçük bir soba ve koltuğun arkasında ferforje çiçeklik ile kişisel zevkler, detaylar ön plana çıkarılmış. Dilerseniz projeyi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz