searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Çocuk Odalarınız Yarı-Online Eğitim Dönemine Hazır Mı?

Bu eğitim yılında çocuklar bir süre daha tam zamanlı olarak okula gitmeyecek, yarı-online bir şekilde evde de öğrenmeye devam edecekler. Belki siz de evden çalışıyorsunuz ya da yeni düzen için kendinize uygun alternatifler geliştirdiniz. Peki bu yoğun sürecin henüz başındayken size soruyoruz: En az okul kadar evde de geçecek bir eğitim dönemine hazır mısınız? Çocuklar için evde öğrenmeyi kolaylaştıracak, keyifli bir çalışma atmosferini nasıl yaratabilirsiniz?

Çocuk odasıonline eğitim dönemine hazırlamanıza yardımcı olacak önerilerimizi sizin için sıraladık. Bu uygulaması basit ve etkili dokunuşlar çocukların motivasyonunu yükseltecek ve odaklanmalarına yardımcı olacak!

ÇALIŞMA MASASINI PENCERE ÖNÜNE ALIN

Çalışma masasını pencerenin önüne alarak doğal ışıktan yararlanın. Hatta geniş bir kapalı balkonunuz varsa, bu alanda çocuklar için dönem boyunca kullanabilecekleri keyifli bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Doğal ışık daima enerji verir, insanı tazeler, unutmayın!

Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

PORTATİF MASALARLA ÇALIŞMA MEKANI KONUSUNDA ESNEKLİK YAKALAYIN

Çocukları uzun süre aynı mekanda tutmak gerçekten çok zor olabiliyor! Yüksekliği ayarlanabilir, katlanır masa tercih ederek çocuklara farklı mekanlarda çalışabilme esnekliği kazandırabilirsiniz.

MASAYA BİTKİLERLE ENERJİ KATIN

Çalışma masalarında çocuklarınızın sevdiği, ev bitkileri gibi, doğal öğelere yer açın. Bu, doğadan bir enerjiyi masalarına taşıyarak motivasyonlarını yükseltmeye yardımcı olacak.

Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

LAPTOP DESTEKLERİ İLE İSTEDİĞİNİZ YERİ ÇALIŞMA ALANINA DÖNÜŞTÜRÜN

Mekan değişikliğiyle ilgili bir diğer pratik önerimiz de taşınabilir laptop destekleri. Siz de bir tane edinerek gün içinde evde yer değişikliğine olanak sağlayabilirsiniz. Böylece çocuklar ister koltukta, ister balkonda, ister kendileri için seçtikleri evin herhangi bir köşesinde rahatlıkla derslerini takip edebilir, çalışabilirler.

BİR DUVARI KARA TAHTAYA ÇEVİRİN

Evdeki bir duvarı kara tahtaya çevirerek, eğlenerek öğrenmelerine destek olun. Onları ders notlarını, ödevlerini kara tahtada listeleyerek düzenli bir şekilde çalışmaya teşvik edin. Sadece ders çalışırken değil bunun dışındaki zamanlarda da kara tahta akıllarından geçen ilginç şeyleri not alabilecekleri, arkadaşlarıyla oyunlar oynayabilecekleri keyifli bir alan olabilir!

Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir Time etabı örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

KOYU RENKLİ ABAJURLAR TERCİH EDİN

Koyu renkli aydınlatma üniteleri daha iyi konsantre olabilmemize yardımcı oluyor. Siz de çalışma mekanlarında koyu renk abajurlar tercih ederek çocukların derslere odaklanmasına yardımcı olabilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz