searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Çocuk Odası İçin Renkli Dekorasyon Önerileri

Bir çocuk için kendi odasında hayaller kurmak, oyun oynamak, kitap okumak, yani aslında orada keyifli vakit geçirebilmek çok önemli. Üstelik onun ilgi alanlarına, kişisel zevklerine ve çılgın fikirlerine göre birkaç ufak değişiklikle bile odasını evin en sevdiği köşesine dönüştürebilirsiniz.

Çocukların sonsuz hayal gücünü besleyecek, yaşam alanlarına aidiyetlerini güçlendirecek, onlara mutlu ve huzurlu hissettirecek rengarenk dekorasyon önerilerimiz var! En önemlisi onu da bu dekorasyon sürecine dahil ederek harika birlikte vakit geçirmek, unutmayın!

SEVDİĞİ BİR TEMA SEÇİN

Çocuğunuzun çok sevdiği bir şeyi düşünün: Uzay, dinozorlar, bilimsel deneyler, peri masalları… Birlikte bir tema belirleyin ve odasına buna göre detaylar ekleyin. Örneğin birkaç raf üzerine en sevdiği dinozor oyuncaklarını yerleştirebilir, duvarları gece parlayan yıldızlar ve gezegenlerle hareketlendirebilir, hatta en sevdiği masaldan bir mizanseni duvara resmedebilirsiniz. Hepsi sizin hayal gücünüze kalmış!

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Finans Şehir projemizin Time Etabı 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

KULLANABİLECEĞİ DEKORATİF OBJELER SEÇİN

Odasını dekore ederken onun hayatını kolaylaştıracak, oynamayı seveceği ya da kullanabileceği objeler seçmeye çalışın. Örneğin hem odasına harika bir hava katacak hem de içinde masal geceleri düzenleyebileceğiniz bir çadır ya da içine oyuncaklarını koyabileceği dekoratif ahşap kutular harika olabilir. Bu aynı zamanda çocukların küçük yaşlarından itibaren ihtiyaçlarını fark etmesine ve yaşam alanlarını buna göre düzenleme alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olacak.

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Ege Vadisi projemizin 3,5+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

HAYAL KURABİLECEĞİ KÖŞELERE YER AÇIN

Hayalperest çocuklar için rahatça uzanıp renkli hayaller içinde kaybolabilecekleri bir köşe olmazsa olmaz! Bu kocaman bulut şeklinde bir minder de olabilir, odası içinde küçük bir yuva da, kocaman bir ağaç ev de! Özgürce düşünüp, gözlerini kapatınca serüvenlere dalabileceği bir köşe evdeki en sevdiği yer olacak, eminiz!

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Gökorman projemizin örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

DUVAR KAĞITLARIYLA MASALSI BİR ATMOSFER YAKALAYIN

Çocuk odasında küçük bir dokunuşla etkili bir değişiklik yapmak istiyorsanız, duvar kağıdı harika bir seçenek. Sevdiği renklerde, desenlerde bir duvar kağıdı seçerek odasında masalsı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu atmosferi geceleri yumuşak bir ışıklandırma ile destekleyebilir, uyumak için yatağa gitmek istemeyen çocuğunuz için bu saatleri keyifli anlara dönüştürebilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Marina Ankara projemizin 3,5+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

YARATICI ÇALIŞMA KÖŞELERİ OLUŞTURUN

Seve seve oturup ders çalışabileceği, el işi projelerini yapabileceği, resim çizebileceği yaratıcı bir çalışma köşesini hangi çocuk istemez? Dilediği saat masanın başına oturabilmesi için güzel bir ışıklandırma, rahat bir sandalye ve istediği gibi dekore edebilmesi için bol bol alan! Siz başlarsanız gerisini çocuklar getirecektir!

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Finans Şehir projemizin Time Etabı 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

HOBİLERİ İÇİN ALAN YARATIN

Yapmayı sevdiği şeyleri, hobilerini kendi odasında rahatlıkla yapabiliyor olması, bir çocuğa odasını ve evini sevdirmeye yeter! Satranç oynuyorsa arkadaşlarıyla maç yapabileceği konforlu bir masa ve satranç takımını pencerenin önüne yerleştirebilirsiniz. Eğer kil ya da seramikle uğraşmaktan hoşlanıyorsa malzemelerini yerleştirebileceği küçük bir dolaba ve masaya odanın bir köşesinde yer verebilirsiniz. Tırmanmayı seven bir çocuk için odasında bir tırmanma duvarı ise hayatı boyunca anlatacağı bir detay olarak aklında kalacaktır!

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Finans Şehir projemizin Time Etabı 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz