searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Çocuklar İçin Yaza Renk Katacak Online Kurslar

Yaz tatiliyle birlikte anne babaların en çok araştırdığı şeylerden biri de çocukların hem eğleneceği hem de yeni şeyler öğreneceği aktiviteler ve kurslar oluyor. Çocukların tatil hayali ise eğlence ve oyun dolu günler!

Peki tatilde eğlence ve bilgiyi aynı potada eriten harika aktiviteleri evinize getirmeye ne dersiniz? Çocuklar için hazırlanan, yaza renk katacak Udemy’deki online kurslar ile yaratıcılığa ve yeni deneyimlere sadece bir tık uzaktasınız. Hadi şimdi öğrenme vakti!

Çizerek Özgüven Kazanmak: Çocuklar İçin Sanat

Çocuklarınızın çizim becerilerini geliştirmek, yeteneklerini keşfetmeleri ve özgüvenlerini arttırmalarına yardımcı olmak istiyorsanız bu kursu mutlaka incelemelisiniz! 8-12 yaş aralığındaki çocuklar için uygun bu 2.5 saatlik eğitimle çocuklar görsel ifade yeteneklerini geliştirecek, kendi eşsiz eserlerini yaratma konusunda cesaretleri büyüyecek!

Building Kids Confidence Through Drawing: Art for Children

Adım Adım Çizim ve Suluboya Teknikleri

Suluboya her yaştan çocuğun en sevdiği sanat aktivitelerinden biri! “Çizim” ve “Boyama” başlıklarında 6+ yaş için 3 saatlik eğlenceli bir eğitim sunan online kurs ile çocuklar çeşitli hayvan figürleri üzerinden sulu boya tekniklerini öğreniyor.

Art for Kids & Beginners: Drawing and Watercolor Painting

Temel Çizim Teknikleri

7-12 yaş için uygun olan bu online kursta çocuklar karakalem ile temel çizim tekniklerini öğreniyor. Materyal bilgisi ile başlayan eğitim, ışığı ve gölgeyi görebilmek, bunu çizgisel olarak ifade edebilmek üzerinden ilerliyor. İleri derece çizim teknikleri çocukların anlayabileceği bir dile indirgeniyor. Çizim konusunda eğitime nereden başlamalı diye düşünüyorsanız, bu kurs tam da aradığınız şey olabilir!

How To Draw BASICS for Kids

Çeşitli Materyallerle Kolaj Çalışmaları

Çocukların ortaya harika işler çıkardığı sanatsal aktivitelerden biri de kolaj yapmak. Dergilerden kestikleri görseller, üç boyutlu parçalar, çizimler ve akıllarına gelecek her materyali kullanarak nasıl kolaj yapabileceklerini öğrendikleri bu online kurs, çocuklara ilham verecek şekilde kurgulanmış. Mutlaka inceleyin!

Kids Mixed-Media Collage Workshop: Art Projects for Children

Oyunu Hamuru Yapma ve Modelleme

Oyun hamuruyla oynamak, çocukların en sevdiği yaratıcı aktivitelerden biri. Peki kendi oyun hamurunuzu kendiniz yapmaya ne dersiniz? Bu online kurs ile çocuklar kendileri en iyi dokuda ve formda oyun hamur yapmayı, yaptıkları oyun hamuruna şekil vermek üzere temel modelleme tekniklerini öğreniyorlar. Oyun Hamuru Yapma ve Modelleme, çocukların arkadaşlarıyla birlikte katılabileceği, deneyimleyebileceği harika bir aktivite olabilir!

Natural modeling clay for kids

Çocuklar İçin Kodlama

Kodlama biz yetişkinler için hala keşfedilecek bir beceri alanı olabilir. Ancak çocuklar artık okulda kodlama öğrenmeye başlıyorlar ve bu kavramla iç içe büyüyorlar. Eğer sizin çocuklarınız da kodlamaya ilgi duyuyor ve bu konuda daha fazla şey öğrenmek istiyorsa, yaz tatilinde yeni bilgiler eklemenin tam zamanı. Üstelik bu online kursa siz de onunla birlikte katılabilir, kodlama dünyasıyla tanışabilirsiniz!

Scratch- Çocuklar ve Yetişkinler İçin Kodlama Dersleri

tags Etiketler: çocuk, kurs, online

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz