searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Çocuklu Aileler İçin Sömestr Rotaları

Sömestr tatili hem aileler hem de çocuklar için oldukça özeldir. Özellikle çalışan ve çocuklarıyla yeteri kadar vakit geçirmediğini düşünen anne babalar için, birlikte bol bol zaman geçirme ve oyun oynama fırsatı sunan sömestr tatilini çok daha özel kılacak tatil önerilerimiz var! Uzay kampından kayağa, Kuzey Işıkları’ndan ekolojik kampa kadar çocuğunuzun ilgi alanlarına göre tercih edebileceğiniz tatil rotaları; çocuğunuzun eğlenirken sosyalleşmesini sağlayacak.

 

Aile & Çocuk Uzay Kampı – İzmir

Eğer çocuklarınız uzaya ve bilime karşı ilgi duyuyorsa, sömestr tatilinizi çok daha renkli bir hale ve bilgi dolu hale getirecek uzay kampı tüm aile için renkli bir deneyim olacak! İzmir’de Gaziemir’de yer alan Space Camp’te, ebeveynleriyle beraber katılan çocuklar birbirinden ilginç etkinliklere katılma fırsatı bulur.

Uzaya dair merak ettiklerinin cevaplarını bulma fırsatı yakalayacak olan çocuklar uzay kampı kapsamında; astronot simülatörünün kullanılması, astronot kıyafetleriyle tanışma, sanal gökyüzünün oluşturulduğu planetaryum ile takımyıldızların gökyüzündeki konumlarını tanıma, sanal Mars gezisi gibi pek çok keyifli aktiviteye katılabilir. Uzay kampı hakkında detaylı bilgi edinmek için spacecampturkey.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Oyun Kampta / Aile Kampı – Kaz Dağları

Ülkemizin oksijen deposu olarak bilinen Kaz Dağları, yılın her zamanı çok güzel! Çocuklarınızın kendi yaşıtlarıyla tanışıp sosyalleşebileceği ve oyunlar oynayabileceği aile kampında; sanat atölyeleri, kukla tanıma ve canlandırma atölyesi, okçuluk ve dart atölyesi, masal çemberi, doğa yürüyüşü gibi çok keyifli etkinlikler yer almaktadır.

Üç günlük bu kamp tatilinde doğayla iç içe zaman geçirirken, eğitici ve eğlenceli etkinliklerden faydalanmak istiyorsanız detaylı bilgilere linkten ulaşabilirsiniz.

 

Sömestr Kayak Kampı – Mengen

Kar tatili tüm çocuklar için büyüleyici olmuştur ama bir de bu kar tatilini birbirinden güzel etkinliklerle taçlandırdığınızı düşünün! Çocuklarınız sizinle birlikte sosyalleşirken yaşıtlarıyla beraber kar oyunları oynayabilir, iglo yapabilir, doğa yürüyüşlerine ve birbirinden eğlenceli atölyelere katılabilir. Doğaçlama atölyesi, müzik & ritim atölyesi, felsefe atölyesi, oyun atölyesi, sanat atölyesi gibi atölyelerin de yer aldığı sömestr aile kayak kampı hakkında daha fazla bilgi almak için ailemlegeziyorum.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Ekolojik Aile Kampı – Bilecik

Bu sömestr tatilinde ailecek farklı bir tatil tecrübesi yaşamak ister misiniz? Bilecik’in Kurşunlu Köyü’nde kerpiç bir evde kalıp köy yaşantısını deneyimlemek hem sizler hem de çocuklarınız için çok keyifli bir aktivite olacak! Özellikle çocuklarınız daha önce hiç köyde kalmadıysa, doğanın içinde vakit geçirmek ve köy yaşantısını tecrübe etmek onun için çok öğretici bir tatil seçeneği diyebiliriz.

Odun sobasında ısınmak, ekmek ve peynir yapmak, hasır ve patik örmek… Ailecek yepyeni bir deneyime hazırsanız bu tatil tam da size göre. ‘Kampa Gidelim Mi Baba’ organizasyonu olan bu etkinlik için daha fazla bilgi almak istiyorsanız, linke tıklamanız yeterli.

 

Kuzey Işıkları & Lapland – Finlandiya

Çocukların bugüne kadar masal kitaplarında okuduğu bir dünyayı onlara sunacak bir tatil seçeneği de Kuzey Işıkları… Bembeyaz kar örtüsünün üzerinde büyüleyici güzellikteki Kuzey Işıkları’nı izleyeceğiniz, Ren geyikleriyle kayacağınız, buzda balık tutabileceğiniz, ailecek kar motoru safarisi yapabileceğiniz bir tatil… Joulukka’nın masalsı atmosferi, Buz otel ve çok daha fazlasıyla ailecek yapacağınız en güzel tatillerden biri olacak! Ailemle Geziyorum organizasyonu olan Kuzey Işıkları tatili için linke tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz