searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Dinleyebileceğiniz Bilgi Dolu, Eğlenceli Podcast'ler

Radyonun başında en sevdiğimiz programın başlamasını beklediğimiz zamanlar yerini en sevdiğimiz podcast’lerin yeni bölümlerini beklediğimiz günlere bıraktı.

Sizin için evde yalnız olduğunuzda, trafiğe takıldığınızda, yemek hazırlarken, temizlik yaparken, hatta çocuklarla birlikte dinleyebileceğiniz bilgi dolu, eğlenceli podcast’lerden bir seçki hazırladık. İyi dinlemeler!

RADYO TİYATROSU

Radyo demişken, eski radyo tiyatrolarını hatırlıyor musunuz? Heyecanla ve merakla, yeni bölüm için saatleri saydığımız radyo tiyatrolarını özlediyseniz, TRT’nin Spotify hesabında yayınladığı Radyo Tiyatrosu arşivi tam size göre. Zeki Alasya, Tuncel Kurtiz, Kenan Işık gibi birçok efsanevi oyuncunun sesinden dinlediğimiz yerli ve yabancı yapımlar, dinleyenlere nostaljik dakikalar vadediyor.

Eğer siz de geçmişe bir yolculuk yapıp, radyo tiyatrolarını yeniden keşfetmek istiyorsanız, bu podcast’i mutlaka dinlemelisiniz!

ZİHNİMİN KIVRIMLARI

Teknoloji ve trend yazarı M. Serdar Kuzuloğlu’nun bilgi dolu ve zihin açıcı köşe yazılarına, harika bilgiler verdiği tweet’lerine bayılıyoruz! Bir süredir podcast’i Zihnimin Kıvrımları’nda “

Zamanın Keşfi, Geçmişi Yeniden Yazmak, Sabretmek Öğrenilebilir mi

” gibi başlıklarda bu dolu dolu içerikleri kendi sesinden dinliyoruz.

 

Eğer güncel dünyaya, değişen yaşam biçimlerine ve teknolojinin kültüre etkilerine meraklıysanız, bu podcast’i mutlaka dinlemelisiniz!

BUNU BEN DE YAPARIM

Oyuncu İbrahim Selim çok sevilen podcast serisi “Bunu Ben de Yaparım”da kent insanının canını sıkan her konuyu masaya yatırıyor. Komplo Teorileri ve Şehir Efsaneleri, Düğün, Güzellik gibi konularda eğlenceli analizler dinliyoruz.

Eğer gündelik konularda keyifli bilgiler ve eğlenceli sohbetler ilginizi çekiyorsa, bu podcast’i mutlaka dinlemelisiniz!

UYKU HİKAYELERİ

Uyku öncesi hikayeler dinlemeyi hangi çocuk sevmez! Uyku Hikayeleri podcast’inde uzman psikologların hazırladığı birbirinden tatlı meditatif hikayelere yer veriliyor.

Eğer çocuklarınızı uyku vaktinde yatağa götürmekte zorlanıyorsanız, bu tatlı podcast’i ona mutlaka dinletmelisiniz!

PSİKOLOG İREM POLAT

Podcast’ler kişisel gelişim ve uzman görüşleri konusunda harika kaynaklar. Psikolog İrem Polat da Ekranların Çocuklara Etkisi, Bağırmayan Ebeveynler, Doğum Travması gibi konularda ebeveynler için bilgi dolu bölümler yayınlıyor.

Eğer siz de daha bir ebeveyn olmak konusunda yeni şeyler öğrenmek, çocuklarınızla daha sağlıklı iletişim kurmak istiyorsanız, bu podcast’i mutlaka dinlemelisiniz!

FİLMLOVERSS RADYO

Sinefillerin favori mecralarından Filmloverss"ın podcast serisinde incelikli sinema eleştirilerine ve güncel sinema haberlerine ilişkin değerlendirmelerine yer veriyor. Bunların yanı sıra dizi eleştirilerini ve sinema tarihinden ilginç konular da bulabileceğiniz podcast, her yaştan sinema severe keyifli dinlenceler sunuyor.

Eğer sinemayı seviyor ve gündemi takip etmekten hoşlanıyorsanız bu podcast’i mutlaka dinlemelisiniz!

TÜRK İŞİ MİNİMALİZM

Türk İşi Minimalizm isimli blogunda, ardından aynı isimli Instagram sayfasında minimal yaşam meraklıları için harika öneriler paylaşan Hale Acun Aydın, bu yaşam deneyimlerini bir podcast serisinde topluyor. “İlk defa sadeleşiyorum, nereden başlamalıyım, Minimalizm 101: Gardırop Sadeleştirme” gibi içerikleriyle meraklılarını sade gündelik yaşamla tanıştırıyor, buluşturuyor.

Eğer siz de evinizi ve yaşamınızı sadeleştirmek istiyorsanız, bu podcast’i mutlaka dinlemelisiniz!

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz