searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Düzenli Bir Ev İçin Depolama Alternatifleri

Her zaman söylediğimiz gibi düzenli bir ev; düzenli bir hayat, berrak bir zihin, daha ferah mekanlar ve kendinize ayıracağınız daha fazla zaman demek! Her gün kullandığımız cihazların kumandaları, koltuk battaniyeleri, çocukların oyuncakları, gazeteler, kozmetikler, mutfak gereçleri derken evde düzenlenmesi gereken detay gerçekten çok fazla olabiliyor! Ancak uygun depolama alternatifleriyle her şeyi kolay ve keyifli bir şekilde düzene sokmak mümkün!
Daha düzenli bir ev için dilerseniz sizin için hazırladığımız “Evinizi Düzenlerken Sadeleşin: Konmari Yöntemi” ve “Düzenli Bir Gardırop İçin Konmari Katlama Teknikleri” içeriklerine göz atabilirsiniz.

 

Dekoratif Sepetler
Dekoratif sepetler son zamanların trend ev dekorasyon objelerinden ve aynı zamanda bize evdeki eşyaları estetikten ödün vermeden depolama fırsatı vermeleri de harika! Sepetlere oyuncakları, televizyon battaniyelerini hatta evdeki bitkilerinizi yerleştirerek düzenli ve dekoratif bir görünüm yakalayabilirsiniz.
*Görsel: westelm.com

 

Kapaklı Kutular
Dağınıklığı toparlamak için kapaklı kutular en pratik alternatifler! Salonda, banyoda, mutfakta tezgahlarda, yatak odasında başucunuzda ufak tefek ihtiyaçlarınızı toparlamak için kapaklı kutuları tercih edebilirsiniz. Girişe anahtarlarınızı ve çıkarken unutmak istemediğiniz eşyalarınızı koyabileceğiniz dekoratif kapaklı bir kutu da oldukça kullanışlı olacaktır.
*Görsel: ikea.com

 

Dolap İçi Düzenleyiciler
Banyoda raflara, çamaşır makinesi üzerine ve dolaplara yerleştirebileceğiniz düzenleyiciler hem alanı etkili kullanmanıza hem de özellikle banyonuz küçükse mekanı ferahlatmaya yardımcı oluyor. İster raf şeklinde, ister bölmeli kutular şeklindeki düzenleyicilere kozmetik ürünlerinizi, elektronik eşyalarınızı, havlularınızı yerleştirebilirsiniz.
*Görsel: etsy.com/minidecordesigns

 

Mutfak Askıları
Hem mutfağınızı düzenlemek hem de özellikle çekmecelerde yeriniz yoksa fazla eşyalarınızla mutfağınıza kişisel bir dekorasyon dokunuşu yapabilmek için duvara monte edebileceğiniz mutfak askılarını kullanabilirsiniz. Bu askılara kahve fincanlarınızı asarak keyifli bir kahve köşesi, ocağın yanında yemek yapma gereçlerinizi asarak keyifli bir pişirme köşesi bile oluşturabilirsiniz!
*Görsel: shopeast.co

 

Kapı Arkası Düzenleyiciler
Evlerde kapı arkasını çoğu zaman bir portatif askılık yerleştirerek fazla eşyalarımızı asmak için değerlendiriyoruz. Bunun yanı sıra cepli, bölmeli askılar sayesinde kapının arkasında çoraplarınızı, makyaj malzemelerinizi, hatta ayakkabılarınızı depolamanız mümkün. Online alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz çeşitli alternatifler size çeşitli eşyaları kapı arkasında saklama fırsatı verecek.
*Görsel: The Container Store

tags Etiketler: Düzenli, Dekoratif, Keyifli

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz