searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Düzenli Bir Gardırop için Konmari Katlama Teknikleri

Marie Kondo’nun önerilerine bayılıyoruz! Evimizde bir yeri düzenleyeceğimizde aklımıza ilk gelen şey, Marie’nin bu konudaki önerilerine göz atmak oluyor. Bu içeriğimizde ise düzenli çekmeceler ve dolaplar için Konmari katlama tekniklerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Dilerseniz öncesinde Evinizi Düzenlerken Sadeleşin: Konmari Yöntemi  içeriğimize göz atıp Konmari felsefesini ve temel öğretilerini inceleyebilirsiniz.

Konmari Katlama Teknikleri
Marie Kondo giysilerinizi askılarla düzgün bir şekilde dolaba asmanıza elbette karşı değil, ancak onları doğru tekniklerle katlayıp yerleştirdiğinizde hem dolaplarınız ve çekmecelerinizin daha düzenli olacağını ve giysilerinizin daha mutlu olacağını düşünüyor. Bu yüzden de çeşitli parçalar için etkili katlama tekniklerini bizlerle paylaşıyor:Çoraplar
Çorapları birbiri içine geçirip çekmecenizde bir yığın yaratmak yerine, çekmecenizin içini etkili kullanmak ve aradıklarınızı kolayca bulabilmek için, onları düzgünce katlayın.

Görsel: Red Onlineİç Çamaşırları
İç çamaşırı çekmecenizin darmadağınık görünmesine hiç gerek yok. Her şeyi düzenli tutmak için Marie Kondo, özel KonMari katlama yöntemiyle iç çamaşırı katlamayı öneriyor.

Görsel: Family Handyman

 Tişörtleri KonMari yöntemiyle katlamak, çekmecenizdeki eşyaları "kaybetmemenizi" sağlar ve sahip olduklarınızı görmenizi kolaylaştırır.

Görsel: Red OnlineKazaklar
Uzun kolluları ve kazakları katlamak biraz kafa karıştırıcı gelebilir. Ancak aşağıdaki teknikleri izlediğinizde bunun da en az tişört katlamak kadar basit olduğunu göreceksiniz.

Görsel: makespace.comPantolonlar
Pantolon ve kotlarınızı da katlamanın özel bir yolu var!

Görsel: Family Handyman
 

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz