searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

En İyi Arkadaşınız İçin Evin En Konforlu Köşeleri

Evcil hayvanlarımız en iyi arkadaşlarımız ve evimizin gerçek sahipleri! Eğer siz de bir evcil hayvan sahibiyseniz bilirsiniz, onların sağlığı ve mutluluğu için yapamayacağınız şey yoktur!

Vakitlerinin çoğunu evde geçiren minik dostlarımızın evdeki konforu da, mutlulukları ve sağlıkları için çok önemli bir etken. Hayvan psikolojisi konusunda yapılan birçok araştırma aynı sonucu gösteriyor: Evcil hayvanların çoğu yaşadıkları yere bağlanıyor ve kendine ait mekanlarda huzurlu ve mutlu oluyorlar. Bu yüzden evdeki boşlukları değerlendirerek onlara özel konforlu köşeler yaratmak konusunda ilham verebilecek önerilerimizi sizin için sıraladık. Bu köşelerde mışıl mışıl uyuyacaklar, oyunlar oynayacaklar ve kendi özel alanlarına sahip olmaları evdeki yaşamlarına renk katacak!

KORUNAKLI KÖŞELER

Evin korunaklı, mekandan kopuk olmayan köşeleri, evcil hayvanların sizle iletişim halinde olabileceği huzurlu alanlardan birine dönüşebilir. Bu köşelere onlar için konforlu yataklar, sevdikleri oyuncaklar koyarak, hatta isterlerse dolap kapakları ile kapatıp isterlerse yalnız kalabilecekleri bir alan yaratmak, onları çok mutlu edebilir!

Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara Smart 2+1 dairede çekildi. Çalışma odasının köşesindeki bu bölge evcil hayvanlar için değerlendirilmeye çok uygun görünüyor. Dilerseniz projeyi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz

MERDİVEN BOŞLUKLARI

Merdiven boşluklarını evcil hayvanlarınız için harika odalara dönüştürebilirsiniz. Eşya koyduğunuzda kalabalık görünen bu köşeler genellikle bir kedinin ya da köpeğin kendi alanı olarak sahiplenebileceği büyüklükte olur. Sakin bir aydınlatma, bir mama köşesi, konforlu bir yatak ve sevimli dekoratif peluşlar-objelerle, merdiven boşluklarınızı en iyi dostlarınız için değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Yukarıdaki Finans Şehir Custom Made Home konseptli dairede çekildi. Merdivenin altındaki boşluk evcil hayvanlar için kendilerini güvende hissedecekleri bir alana dönüştürülebilir. Dilerseniz projeyi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

DOLAPLARIN İÇİ

Eğer mutfağınız salona açılıyorsa ya da Amerikan mutfağınız varsa, tezgahın altında kullanmadığınız bir dolabı evcil hayvanınız için sevimli bir yuvaya dönüştürebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak oldukça kolay ve eğlenceli olacak: Kapaklarını ve içindeki rafları çıkardığınızda evcil hayvanınız için harika bir köşeyi hazırladınız demektir!

KEDİ-KÖPEK EVLERİ

Son zamanlarda birçok sitede özel tasarım evcil hayvan evleri ve çadırlarıyla karşılaşıyoruz. Kendine ait, özel alanlarda vakit geçirmeyi seven ve oralarda kendilerini rahat hisseden evcil hayvanlar için bu evler harika birer seçenek olabilir. Üstelik tasarımlarıyla da oldukça dekoratif görünen bu yuvaları evde keyifli bir yere yerleştirmeniz yeterli. Eminiz burası evcil hayvanınızın en sevdiği köşeye dönüşecek!

tags Etiketler: Evcil hayvan, ev, konfor

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz