searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evde Geçirdiğiniz Zamanı Verimli Hale Getirin: Online Atölyeler

Evde Geçirdiğiniz Zamanı Verimli Hale Getirin: Online Atölyeler
Uzun zamandır ertelediğiniz eğitimleri almak için mükemmel zaman! Sizin için hazırladığımız farklı alanlarda eğitim ve atölye alternatiflerinden kendinize en uygun olanı seçip evinizin konforuyla kendini geliştirmenin tadını çıkarın! İngilizce’den permakültüre, kodlamadan fotoğraf eğitimine kadar alanında uzman kişilerden alabileceğiniz online eğitimleri sizler için derledik.

Kokopelli Şehirde: Saksıda Bostan - Kent Bahçeciliği Eğitimi


Evde bu kadar uzun vakit geçirdikten sonra hepimiz toprağa yakın olmanın ve doğanın ne kadar büyük bir ihtiyaç olduğunu bir kez daha anladık. Yaşam alanlarınızı doğaya daha yakın bir hale getirmek, hatta belki de kendi gıdanızı yetiştirmek bir kez de olsa aklınızdan geçmiştir. Evinizin hangi noktasında ekim yapacağınızdan hangi sebzeleri yetiştireceğinize kadar ihtiyacınız olan tüm bilgileri detaylıca öğrenebileceğiniz bu eğitim programını 1 ay içerisinde dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz.

Dualingo – Dil Eğitimi

İngilizce veya başka bir dil öğrenme, her zaman ertelediğimiz şeylerden biri değil mi? Halbuki dil öğrenmek hiç de zor değil, sadece yeteri kadar zaman ayırmak ve bıkmadan bolca pratik yapmak gerekir. Evde geçirdiğiniz bu vakitte kendinizi geliştirmek için her gün ayıracağınız 1 saat ile kısa sürede yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Ücretsiz eğitim veren Dualingo ile dil öğrenirken kendinizi oyun oynuyor gibi hissedeceksiniz! Üstelik eğer Dualingo Plus üyesi olursanız, pek çok dersi çevrimdışı olarak da tamamlayabilirsiniz. Sadece hangi dili öğrenmek istediğinize karar vermeniz yeterli çünkü Dualingo’da İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Rusça ve daha pek dili öğrenebilirsiniz. Öğreneceğiniz bu yeni dil hem kariyerinize hem de kişisel gelişiminize büyük katkıda bulunacaktır!


5- Khan Academy - Yazılım, Programlama ve Kodlama Eğitimleri

Yazılım, programlama ve kodlama günümüzün altın donanımları arasında sayılıyor. Üstelik tüm bu uygulamalar, hayatın her alanında karşımıza çıkıyor ve bu donanımların getirdiği beceriler günlük hayatta problem çözme becerilerimizin gelişmesine yardımcı oluyor. Khan Academy’nin tamamen ücretsiz eğitimleriyle bilgisayara dair pek çok konuda eğitim alabilirsiniz. ‘Herkese, her yerde, dünya standartlarında, bedelsiz eğitim!’ mottosuyla eğitim veren Khan Academy’de daha önce kaydedilmiş derslerin tamamını, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Hangi meslekten olursanız olun, alacağınız eğitimler size büyük bir donanım kazandıracaktır!

Facebook Blueprint - Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimleri

Artık hayatımız dijital ile iç içe! Eğer bir girişimci adayıysanız veya ileride kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız, bugün alacağınız dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimleri sayesinde işinizi geliştirebilirsiniz. Facebook’un tamamen ücretsiz olarak sunduğu eğitimlerle, Facebook reklam yönetiminden pazarlama hedefleri belirlemeye, pek çok konuda alacağınız eğitimler çalışmakta olduğunuz mesleğinize de yeni bir bakış açısı kazandıracaktır. Bu eğitimler ile dijital dünyayı yakından tanımak sizi hem heyecanlandıracak hem de mesleğinize katkıda bulunacaktır!

Fujifilm - Temel Fotoğrafçılık Eğitimi


Fotoğraf, hem ruhunuza iyi gelecek bir sanat hem de ileride mesleğe dönüştürebileceğiniz bir donanımdır. Eğer yıllar önce aldığın fotoğraf makinesi bir yerlerde kullanılmayı bekliyorsa, evde olduğunuz bu günleri değerlendirmenin tam zamanı! 4 hafta süren eğitimle beraber temel fotoğrafçılığa dair tüm teknik donanımı öğrenmiş olacaksınız. Zoom uygulaması üzerinden canlı olarak gerçekleşen eğitimlerde, aklınıza takılan soruları da sorma fırsatı yakalayabilirsiniz. İçinizdeki sanatçıyı çıkartmanın tam zamanı!

Bonus: Çocuklara Özel Online Eğitimler
Çocukların evde bol bol vakit geçirdiği bu günlerde, onları ilgi duydukları alanlara yönlendirip keyifli vakit geçirirken kendilerini keşfetmelerini sağlamak çok önemlidir. Kodlama, İngilizce veya sanat atölyeleri gibi pek çok alanda online eğitim alarak küçük yaşta öz güvenlerinin de gelişmesine yardımcı olacak becerilerle, çocuklarınızın özellikle yaz tatilinde keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

1- PERA MÜZESİ: Pera Müzesi yıllardır "Pera Öğrenme" altında çocuklar, gençler ve okullar için çeşitli program ve atölyeler geliştiriyor. Müzedeki sergilere paralel çevrimiçi turlar ve atölyelerden kaçırılmaması önerdiğimiz bir tanesini buraya bırakalım.

Zevkler ve Renkler Atölyesi: Zevk Meselesi sergisine paralel hazırlanmış bu atölyede, çeşitli yaş grupları için farklı atölye içerikleri oluşturulmuş. 7-10 yaş grubuna yönelik atölyede, çevrimiçi müze turu ve katılımcılara gönderilen malzeme kitleri ile sergiden ilham alan bir tasarım üretimi gerçekleşecek. Atölyenin 4 Haziran'da sonlanacağını hatırlatalım. Detaylı bilgi için: ogrenme@peramuzesi.org.tr

2- INOKIDS: Tüm çocuklar özel ilgi alanlarına ve yeteneklere sahiptir. Bilgisayar ve teknolojiye ilgi duyan çocuklar için en güzel online eğitimlerden biri ‘Kodlama’ eğitimi olacaktır. Kodlama öğrenmek çocuğunuzun analitik becerilerini geliştirir, sorgulama ve yaratıcılık becerilerine katkıda bulunur. Ayrıca geleceği düşünecek olursak tam bir teknoloji nesli olacağından, her bireyin kodlama ve yazılım becerilerine sahip olması gerekecektir. INOKIDS’in 5 yılı aşkındır süren kodlama, yazılım ve robotik eğitimleri; özgün bir müfredat ve keyifli konularla çocukları eğlendirirsek öğretiyor. Çocukları kendi seviyelerine göre ayırıp uygun konuları sunan INOKIDS, 1 aylık eğitim süresinin sonunda eğer eğitimden memnun kalmazsanız ücretinizi iade ediyor.
 

3- SAKIP SABANCI MÜZESİ – BENEKLER HER YERDE ATÖLYESİ (5-8 YAŞ)
Sanatsever çocuklar için benzersiz bir deneyim! Pop-art akımı konulu atölye, sanatsal üretimi bu alanda değerlendirilen Yayoi Kusama’nın eserlerine odaklanıyor. Çalışmada çocuklar sanatçının eserlerinden hareketle kendi pop-art çalışmalarını yaparken, sanatın renkli dünyasında eğlenceye doyacaklar! 29 Mayıs Cumartesi Günü, Zoom üzerinden gerçekleşecek olan atölyeye katılmadan önce ihtiyacınız olan malzemeleri temin etmeyi unutmayın!

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz