searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evde Hobi Köşeleri İçin İlham Verecek Fikirler

Günlük yaşam bazen o kadar yoğun ve yorucu ki sevdiğimiz şeylere vakit ayırmak zorlaşıyor, hatta bazen tek istediğimiz şey evde kalıp dinlenmek oluyor. Ancak evinizde hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz alanlara sahipseniz günün dilediğiniz saatlerinde, onlara daha fazla zaman ayırmanız mümkün!

Evinizdeki boşlukları değerlendirerek yaşam alanınızda hobilerinize de yer açmak istiyorsanız, size ilham verecek önerilerimiz var!

Yemek Yapmayı Sevenler İçin Ada Mutfak

Yemek yapmak sizin için bir tutkuysa, bazen rahatlamak için saatlerce mutfakta vakit geçiriyor ve tüm stresinizden arınıyorsanız, mutfak sizin için evin en özel bölümlerinden biri demektir. Eğer mutfağınızda yer varsa, size rahatça çalışabileceğiniz alan sağlayan bir ada mutfak tezgahı yaptırmayı düşünmelisiniz. Tüm kullanım kolaylıklarının yanı sıra, eğer yemek yaparken videolar çekmeyi, bir Youtube kanalı açmayı düşünüyorsanız, ada mutfaklar harika bir çekim ortamı yaratmanıza yardımcı olabilir.

*Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi 4.5+1 örnek dairesinde çekildi. Projemizi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Müzik Dinlemeyi Sevenler İçin

Müzik, yaşayan bir evin olmazsa olmazı! Özellikle müziği plaktan dinlemeyi sevenlerdenseniz pikabınızı, plaklarınızı, duvarda sevdiğiniz posterleri ya da albüm kapaklarını kullanarak evinizin havasını değiştirecek stil ve zevk sahibi bir müzik köşesi yaratabilirsiniz.

Dikiş Dikmeyi Sevenler İçin

Ufak tefek ihtiyaçlarınızı kendiniz halletmek için dikiş dikmeye başladıysanız evde küçük bir köşeyi değerlendirerek keyifli bir hobi alanı yaratabilir, becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Duvara iliştirdiğiniz, eşyalarınızı asabileceğiniz bir pano, küçük bir masa ve birkaç dekoratif kutu ile hobi köşeniz hazır!

*Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir’in örnek dairesinde çekildi. Projemizi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Okumayı Sevenler İçin

Evde keyifle okuyabileceği özel bir köşe her kitap severin hayalidir. Bunun için evdeki küçük boşlukları değerlendirmek oldukça fonksiyonel olabilir. Tüm ihtiyacınız olan rahat bir koltuk, şık bir lambader ve küçük bir kahve sehpası. Hatta dilerseniz yumuşacık geniş minderlerle de zemini değerlendirerek kendinize kitaplığınızın önünde güzel bir alan yaratabilirsiniz.

Çiçeklerle Uğraşmayı Sevenler İçin

Sadece bitkilerinizi evin iyi ışık alan bir noktasında bir arada sergilediğiniz bir çiçek köşesi bile hem eve enerji verir hem de size! Eğer balkonda ya da bir odanızda uygun bir yeriniz varsa, birkaç raf ve küçük bir masa ile kendinize toprakla uğraşabileceğiniz, bitkilerinizle ilgilenebileceğiniz bir botanik köşesi hazırlayabilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi örnek dairesinde çekildi. Projemizi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Toprakla Uğraşmayı Sevenler İçin

Eğer seramikten, kilden objeler yapmaktan hoşlanıyorsanız evde hem çalışmak hem de işlerinizi sergilemek için bir köşe yaratabilirsiniz. Üstelik oldukça az yer kaplayacak bu hobi alanı hem size özgürce yaratma esnekliği tanıyacak hem de evinize artistik bir doku katacak!

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz