searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evde Mekanı Etkili Kullanmanıza Yardımcı Olacak Öneriler

Siz içinde yaşadıkça karakteriniz ve rutinleriniz evinize bir ruh ve stil katar. Seçtiğiniz her parça eşya eve bir doku, bir lezzet verir, yaşam alanınızla kişisel bir bağ kurmanıza yardımcı olur. Mekanı etkili kullanmak ve ferah bir atmosfer yakalamak ise bu bağı daha da güçlendirir.

Sizin için evinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz, mekanınızı etkili kullanmanıza ve konforlu bir yaşama alanı oluşturmanıza yardımcı olacak önerilerimizi sıraladık. Projelerimizin örnek dairelerinden seçtiğimiz görseller de size evinizi yeniden düzenlemek konusuna ilham verecek!

1 - YUVARLAK YEMEK MASASI TERCİH EDİN

Yuvarlak masalar çoğu zaman mutfakta ya da balkonda küçük kahvaltı ve kahve masaları olarak tercih ediliyor. Mekandan büyük ölçüde tasarruf etmenize yardımcı olan yuvarlak masaları, salonda ve yemek odalarında da kullanarak daha ferah alanlar yaratabilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Gökorman projemizin 2+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

2 - TELEVİZYONU DUVARA MONTE EDİN

Küçük bir salonunuz varsa ya da tüm duvarı büyük bir konsol ile kapatmak istemiyorsanız, televizyonu duvara monte etmek oldukça fonksiyonel bir çözüm. Televizyonun altındaki boşluğa müzik seti, ses sistemi, DVD çalar, dekoratif objeler ve bitkilerle keyifli bir düzenleme yapabilir, burayı yaşayan bir köşeye dönüştürebilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi 2+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

3 - AYNALARA YER AÇIN

Daha etkili ve ferah bir mekan için en pratik ve klasik müdahalelerden biri elbette mekanda aynalara yer vermek. Siz de dekoratif ve estetik aynalar kullanarak evinizin her köşesine ekstra hacim ve genişlik katabilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Gökorman projemizin 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

4 - DOĞAL TONLAR TERCİH EDİN

Doğal ve sakin tonlar mekanı daima daha ferah ve rahatlatıcı gösterir. Siz de odalarınızda doğadan ilham alan tonlar ve materyaller kullanarak yumuşak bir atmosfer yakalayabilir, araya serpiştirdiğiniz desenli ve vurucu parçalarla da ortama bir doku kazandırabilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara 1+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

5 - EVİNİZE ÖZEL DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ GELİŞTİRİN

Evinizdeki uygun boşluklar için düşündüğünüz ve geliştirdiğiniz depolama çözümleri, yani evinize özel tasarımlar, mekanı etkili kullanmanın başlıca kurallarından. Duvarın içine ya da duvarın formuna göre yapılmış kitaplıklar, sandıklı puflar, dekoratif sepetler hem size ekstra depolama alanı kazandıracak hem de evinize kendine özgü bir karakter katacak.

*Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

6 - DAHA AZ SAYIDA AMA DAHA BÜYÜK EŞYALAR TERCİH EDİN

Özellikle küçük bir mekanı etkili kullanmak için değişikliğe ihtiyacınız varsa, az sayıda ancak büyük mobilyalar edin. Dikkat etmeniz gereken şey ise tüm mobilyaları duvara dayamak yerine, duvarlar ve eşyalar, eşyalar ve eşyalar arasında boşluklar bırakmak. Bu odadaki ferahlık hissini arttıracak, unutmayın.

*Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

7 - AYIRICILARLA ODALARI BÖLÜMLEYİN

Ahşap, cam ayırıcılarla ya da perdelerle odalarınızı bölümleyerek farklı fonksiyonlar için farklı mekanlar yaratabilirsiniz. Böylece kendi içinde kompakt, fonksiyonel ve etkili alanlara sahip olacaksınız.

*Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara Smart 2+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

tags Etiketler:

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz