searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evde Ruhunuza İyi Gelecek Filmler

İzlediğiniz bir film, gününüzü güzelleştirebilir, üzerinizdeki kara bulutları dağıtıp size umut verebilir. Hatta bazen sinemanın büyüsü öyle güçlüdür ki, izlediğiniz bir film hayatınızı değiştirebilir. İşte tam da bu yüzden, evde geçirdiğimiz bu günlerde de bizi bambaşka dünyalara götüren, hikâyesiyle içimizi ısıtan filmlere sarılıyoruz.

Sizin için kendi başınıza, ailenizle, çocukla izleyebileceğiniz ruhunuza iyi gelecek filmlerden keyifli bir seçti hazırladık. İyi seyirler!

Benim Küçük Günışığım / Little Miss Sunshine

Hoover ailesi evin en küçüğü Oliver’in hayalini gerçekleştirmek üzere bir Volkswagen minübüse doluşup California’ya doğru yola çıkar. Birbirleriyle yeniden tanıştıkları bu üç günlük yolda ve yolculuğun sonunda yaşadıklarıyla Benim Küçük Günışığım içinizi ısıtacak.

Ye, Dua Et, Sev / Eat Pray Love

Elizabeth Gilbert’in kendi hayat deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı aynı isimli kitabından uyarlanan Ye, Dua Et, Sev’de, boşandıktan sonra İtalya, Hindistan ve Bali’de uzun bir geziye çıkan Elizabeth’in ilham verici hikayesini izliyoruz. Dünyayı ve kendini yeniden keşfetmenin büyüsüyle Ye, Dua Et, Sev bu günlerde size çok iyi gelecek filmlerden.

Forrest Gump

Forrest Gump içtenliği ve yardımseverliğiyle sinema tarihinin kült karakterlerinden biri. Filmin başında düşük IQ’lu olduğunu öğrendiğimiz Forrest’ın 50’lerden 70’ler sonuna Amerikan yakın tarihindeki önemli olaylara şahitlik ettiği bu tesadüflerle dolu hikayeyi tekrar izlemenin tam sırası.

Aşk Her Yerde / Love Actually

Richard Curtis’in bu filmiyle 90’ların kült romantik filmlerine bir selam gönderiyor, zengin oyuncu kadrosu ve sevgi dolu kısa hikayeleriyle sizi Londra’da harika bir yolculuğa davet ediyor. “Dünyanın yönetim koltuğunda oturan otoriter başkanı ya da kitleleri büyüleyen bir rockstar olun aynı kapıya çıkacaktır: Aşktan kaçamazsınız!”

Mesajınız Var / You’ve Got Mail

90’ların kült romantik komedileri demişken Mesajınız Var, Meg Ryan ve Tom Hanks’i başrollerinde izlediğimiz, her sinema severin defalarca izlediği en güzel örneklerden biri. Sıcacık ve tatlı tesadüflerle dolu hikayesinin yanı sıra New York’ta sonbaharın ne kadar güzel olabileceğini görmek bile bu filmi izlemek için yeterli bir sebep!

Ters Yüz / Inside Out

Ters Yüz’de Riley’in babasının San Francisco’da yeni bir işe başlamasıyla tamamen değişen hayatını izliyoruz. Yeni bir ev, okul arkadaşlar.. Küçük Riley’nin yeni hayatına uyum sağlamaya çalıştığı bu süreçte zihninin içinde yaşayan, ona günlük hayatında tavsiyeler veren duyguları Neşe, Korku, Öfke, Nefret ve Üzüntü küçük bir kaos yaratır!

Arkadaşım Canavar / Where The Wild Things Are

Küçük Max, bir akşam annesiyle kavga ettikten sonra onu kimsenin anlamadığını düşünerek evi terk eder ve deniz kıyısındaki bir ormanda Vahşi Şeyler’in ülkesine doğru yola çıkar. Arkadaşım Canavar’da Max’le birlikte siz de ormanda fantastik ve heyecanlı bir maceraya atılın, çocukların eşsiz hayal gücüne tanıklık edin!

Büyük Balık / Big Fish

William Bloom, babası ölmek üzere olduğu için aile evine döner. Efsane kişiliğiyle tanınan, gezgin bir satıcı olan babasını daha yakından tanımak için, gençliğine ilişkin öyküler toplamaya başlar. Bu fantastik hikayeler bir puzzle parçası gibi birbirini tamamlarken aynı zmanda Tim Burton’un bir görsel şölen sunduğu Büyük Balık, çok keyifli bir seyirlik.

My Life As A Zucchini / Kabakçığın Hayatı

Kabak, kendisine adıyla değil böyle seslenilmesini isteyen bir çocuktur. Annesini kaybedince kimsesi kalmaz, bir polis memuru onunla ilgilenir ve yetimhaneye götürür. Kabak başta burayı düşmanca ve yabancı görse de zamanla yeni arkadaşlıklarıyla sevgiyi, aile olmayı ve güvenmeyi öğrenir. Kabakçığın Hayatı naifliği ve samimiyetiyle içinizi ısıtacak bir film, mutlaka izleyin!

tags Etiketler: film, mutlu yaşam, evdekal

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz