searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evde Verimli Çalışma Köşeleri

Siz de evde olduğunuzda daha verimli çalışmak için güne kahveyle başlamak, sık sık odanızı ortamı havalandırmak, belki atmosfere hareket katacak bir şarkı listesi açmak gibi yöntemleri denemişsinizdir. Her şeye rağmen hala dikkatinizi toplayamıyor, odaklanmakta zorlanıyorsanız belki de evdeki çalışma köşenizde birkaç küçük değişikliğin zamanı gelmiştir!

Size ilham verecek görsellerle birlikte, çalışırken motivasyonunuzu ve enerjinizi yükseltecek bazı önerilerimizi sıraladık. Küçük değişiklikler mekanı ferahlatıp zihninizi rahatlatabilir, konforlu çalışma alanları yaratmak konusunda size yardımcı olabilir, unutmayın!

Dilerseniz bu konuda hazırladığımız “Verimli Çalışma Teknikleri” içeriğine de göz atabilirsiniz!

Çalışma Masanızı Pencere Önüne Konumlandırın

Doğal gün ışığı, yüksek motivasyon için olmazsa olmaz kriterlerden ilki. Bu yüzden masanızı pencere önüne konumlandırarak hem doğal ışıktan yararlanın hem de 5 dakika ara vermek istediğinizde kahvenizi yudumlarken pencereden dışarıyı, sokağı, bahçeyi, kuşları seyredip yeniden motive olmayı kolaylaştırın!

Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Masanıza Minimal Ve Renkli Bir Dokunuş Katın

Birçok ev düzenleme uzmanı karışık renklerin ve objelerin ortamdaki sükuneti dağıttığını ve odaklanmayı zorlaştırdığını söylüyor. Bu yüzden masanızın üzerinde eşya kalabalığı yerine, ihtiyaç duyabileceğiniz nesneler ve birkaç minimal renkli obje ile estetik katın. Bu, çalışma ortamınızın enerjisini değiştirecek ve daha verimli çalışmanız konusunda size yardımcı olacak.

Küçük Boşlukları Uygun Mobilyalarla Değerlendirin

Evde kendinize uygun bir çalışma alanı bulamıyorsanız, çalışma odası olarak kullanabileceğiniz ekstra bir oda yoksa, evinize uygun ölçekte mobilyaları tekrar gözden geçirmeyi deneyin. Salondan antreye geçerken bir boşluk bile uygun mobilya ve aydınlatma tercihleri ile harika bir çalışma alanına dönüştürülebilir.

Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara Yeni Smart 2+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Kişisel Zevklerinizi Masanıza Taşıyın

Bir yere kendinizi ne kadar ait hissederseniz, orada ne kadar kendinizden bir parça yakalarsanız, o kadar rahat ve huzurlu hissedersiniz. İşte tam da bu yüzden çalışma veriminizi yükseltmek için çalıştığınız ortama kişisel detaylar eklemek önemli. Sevdiğiniz bir sanatçının işi, seyahatlerinizde aldığınız küçük objeler, sevdiğiniz bir bitki çalışma alanınızı sahiplenmenize ve daha motive bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacak, göreceksiniz.

Açık Tonlar Tercih Ederek Ferah Bir Ortam Yaratın

Açık ve aydınlık tonlar, psikolojik olarak bizi rahatlatıyor, enerjik olmamıza, hatta daha kolay uyanıp işimize odaklanabilmemize yardımcı oluyor. Bu yüzden özellikle de pencerelerden uzak köşelerde, çalışma alanlarında açık renkleri tercih etmek, doğru bir şekilde aydınlatmak verimli bir ortam yaratmanıza yardımcı olacak.

Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara Smart 2+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

tags Etiketler: Konforlu, Ferah, Üretken

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz