searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evinizden Sipariş Verebileceğiniz Sanal Market Uygulamaları

Evden çıkmak istemediğinizde ya da markete gidecek vakit bulamadığınızda, sanal marketler imdadınıza yetişiyor. Özellikle sosyal mesafeyi korumak için evde kaldığımız bu günlerde sanal market uygulamalarını yoğun bir şekilde kullanıyoruz. Hatta öyle ki bu yoğunluk sebebiyle en erken 5-6 gün sonra ulaştırılabilecek siparişinizi tamamlayabilmek için, gece yarısından sonra yeni teslimat günü açılmasını beklemeniz gerekebiliyor.

Eve sipariş verebileceğiniz en popüler sanal marketleri ve ihtiyaçlarınızı daha hızlı giderebileceğiniz bazı alternatif uygulamaları sizin için inceledik.

MİGROS SANAL MARKET

Web sitesi ve telefonunuza indirebileceğiniz uygulaması üzerinden sipariş verebileceğiniz Migros Sanal Market’te bir süpermarkette aradığını her şeyi bulmak mümkün. Tüm ihtiyaçlarınızı sanal sepetinize ekledikten sonra ödemeyi kredi kartı ile gerçekleştiriyorsunuz, teslimat günü ve saati seçiyorsunuz, tüm ürünler kapınıza kadar getiriliyor. Ancak hatırlatmakta fayda var, çok yoğun bir şekilde sanal market alışverişi yapılan sosyal izolasyon günlerinde Migros’un uygulamasında uygun bir teslim tarihi bulmak da epey zorlaştı. Yeni teslim tarihleri ve saatleri her gün, saat gece yarısını geçtiğinde yenileniyor. Tam o sırada bilgisayar ya da telefon başında hazır olursanız siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

CARREFOURSA ONLINE

CarrefourSA Online, en çok tercih edilen sanal market uygulamalarından bir diğeri. Marketlerindeki tüm ürünleri sanal marketinde de bulabileceğiniz CarrefourSA uygulamasında da bugünlerde, tıpkı Migros’ta olduğu gibi bir yoğunluk yaşanıyor. Bölgelere göre 4-6 gün sonrasına teslim gerçekleştirebiliyorlar ve yeni tarihlerini gece yarısından sonra seçime açıyorlar. Teslimatınız marketin araçları vasıtasıyla size ulaştırılıyor.

A101

A101’in de market ihtiyaçlarınız için online satışı mevcut. Ancak CarrefourSA ve Migros’un aksine buradan yaptığınız alışverişler size kargo ile gönderiliyor. Normalde birkaç gün içinde siparişiniz evinize ulaşıyor, ancak bu günlerde kargolama süresi 6-7 gün arasında değişiyor. Sonraki süreç için ise kargo şirketinin çalışma düzenini takip etmek gerekiyor.

İSTEGELSİN

İstegelsin’i sadece online satış yapan bir süpermarket olarak düşünebilirsiniz. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan İstegelsin’de alışveriş sepetinizi dolduruyorsunuz ve tıpkı Migros Sanal Market ya da CarrefourSA Online gibi, önünüzdeki 3 gün içinde uygun teslimat tarihi ve saatini seçebiliyorsunuz. Fakat diğerlerinde olduğu gibi İstegelsin de yoğun bir şekilde tercih edildiği için, gece yarısından sonra yeni tarihler açıldığında siparişinizi tamamlayabiliyorsunuz.

TAZEDİREKT

TazeDirekt birçok gıda ihtiyacınızın doğal ve organik alternatiflerini bulabildiğiniz, oldukça tercih edilen bir platform. Fiyatları oldukça makul ürünler de bulabileceğiniz Taze Direkt’in avantajı ise Türkiye’nin her yerinden sipariş verebiliyor olmanız. Kahvaltılık, bakliyat, süt, yoğurt gibi temel gıda ihtiyaçlarınız birkaç gün içinde kargoya veriliyor ve size ulaştırılıyor. Bu yüzden evde sürekli kullandığınız gıdaları henüz bitmeden buradan sipariş verebilirsiniz.

GETİR

Getir uygulaması acil ihtiyaçlarınız için en kullanışlı uygulamalardan bir tanesi. Yemek yaparken bir malzemenin eksik olduğunu fark ettiğinizde bile birkaç dakika içinde siparişiniz evinize geliyor. Bu yoğunluk sürecinde bile Getir’de hala birçok temel ihtiyacınızı bulabiliyorsunuz. Üstelik kullanıcı yorumlarına bakılırsa makul 5-10 dakikalık gecikmeler dışında aksaklıklar da pek yaşanmıyor.

YEMEKSEPETİ BANABİ

Yemeksepeti uygulamasının içinde yer alan BanaBi üzerinden market siparişi verebiliyor ve tıpkı Getir’e benzeyen bir sistemle dakikalar içinde ürünlerinizi kapınızdan teslim alabiliyorsunuz. Temel gıda, atıştırmalık, sebze meyve, ev temizlik ürünleri gibi başlıklar altında bir süpermarkette bulabileceğiniz birçok şeyi BanaBi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz