searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evinize Sonbahar Dokunuşları

Sizin de sonbahar deyince aklınıza nostaljik toprak tonları, sıcak aydınlatmalar, mum ışıkları ve burnunuza da mutfaktan yükselen nefis bir havuçlu tarçınlı kek kokusu gelmiyor mu? Peki sizin evde sonbaharın geldiği nasıl anlaşılıyor?

Mevsimin sıcak renklerini ve duygusunu evinize taşıyacak önerilerimizi sizin için sıraladık. Siz de küçük dokunuşlarla evinize sonbahar ruhunu taşımaya ne dersiniz?

MUMLARLA SICAK BİR ATMOSFER YARATIN

Mum ışığı eve anında sıcacık ve samimi bir hava katıyor. Siz de harika kokulu mumları evin çeşitli yerlerine gruplayarak hem evinizin havasını hem de görünümünü yenileyebilirsiniz. Üstelik tek başınıza yerken bile masada mum yakmak modunuzu değiştirecek, size iyi gelecek göreceksiniz!

Eğer kendi sonbahar kokulu mumlarınızı kendiniz yapmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız “Evde Mum Yapma Rehberi” içeriğimizi inceleyebilirsiniz!

Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi 4+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

SICAK AYDINLATMA ÖGELERİNİ ODANIZA YERLEŞTİRİN

Sıcak ışıklar yayan abajurları, led ışıkları ya da dekoratif objeleri odalarda uygun köşelere yerleştirmek, evde sonbaharı hissettirmenin en pratik yolu! Ardından loş ve tatlı bir ışıklandırma eşliğinde sıcacık bir kahvenin, sohbetin ve pencerenizdeki sonbahar manzarasının tadını çıkarabilirsiniz!

YUMUŞACIK KIRLENTLERİ VE BATTANİYELERİ ORTAYA ÇIKARIN

Sonbaharda serinleyen havalarla birlikte yumuşacık battaniyeler, kırlentler ve bizi ısıtacak örtüler evin her odasında yerini alıyor! Siz de salonda koltuk üzerine, yatak odanızda yatağınızın üzerine bu sıcak dokunuşlarla sonbaharı getirebilirsiniz!

Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

KENDİNİZE BİR OKUMA KÖŞESİ YARATIN

Sonbahar deyince akla ilk gelen şeylerden biri de kitap ve kahve ikilisi! Öyleyse hiç durmayın ve evin kuytu bir köşesinde, pencerenizin önünde ya da balkonunuzda kendinize huzurlu ve konforlu bir okuma köşesi hazırlayın. Rahat bir koltuk ya da minder, bir okuma lambası bile sakince bir şeyler okumak istediğiniz köşeniz için yeterli olacak.

Yukarıdaki fotoğraf Gökorman 2+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

MUTFAK MASANIZA MEVSİM MEYVELERİYLE DOLU KOCAMAN BİR KASE KOYUN

Mevsim meyveleriyle dolu kaseler, size muhteşem lezzetleriyle birlikte sonbaharı da hissettirecek. Elma, armut, kumkuat, mandalina gibi leziz sonbahar meyvelerini kaselere koyun ve mutfak masanıza, salondaki kahve sehpanıza yerleştirin. Meyveler aileniz için de harika birer atıştırmalık olacak!

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz