searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evinizi Yaz Mevsimine Hazırlayın!

Yaz mevsiminin enerjisini yaşam alanlarınıza taşıyacak dekoratif dokunuşlarla, modunuzu yükseltmeye ne dersiniz? Eğer siz de eski dekorasyonunuzdan sıkılıp yeniliğe ihtiyaç duyuyorsanız, değişikliğe başlamadan önce sizin için hazırladığımız önerilere göz atın!

Eski mobilyalarınızı beyaza boyayarak daha ferah bir görünüm elde edin.
Uzun süre aynı mobilyaları kullanmaktan sıkıldınız mı? Eğer eşyalarınız hala sağlamsa, yenisini satın almak yerine onların rengini ve dokusunu değiştirerek yenileyebilirsiniz. Hazır yaz mevsimi gelmişken, yenilemek istediğiniz eşyalarınızı beyaza boyayıp ferah, minimalist ve aydınlık bir dekorasyon yakalayabilirsiniz.

Evinizin tüm noktalarına doğanın renklerini taşıyın.
Duvarlarda, yatak başlıklarında veya kitaplıklarda doğal görünümlü yapay sarmaşıklar ve çiçekler kullanarak dekorasyonunuza doğadan bir dokunuş katabilirsiniz. Üstelik gerçek bir bitki olmadığından ışık almayan noktalarda dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Marina Ankara’da çekildi.

 

Meyveleri aksesuar olarak kullanarak mutfak dekorasyonunuzu renklendirin.
Yaz mevsiminde market ve pazar tezgahlarını süsleyen rengarenk meyveleri, hasır bir sepet içerisine yerleştirip mutfağınızda sergileyebilirsiniz! Çok lezzetli bir dekoratif dokunuş olacaktır, hem de meyvelerin cazibesi çocuklarınızı tezgahtan meyve alıp yemeye teşvik edecektir.

Pastel tonlarda keten nevresimler tercih edin.
Keten nevresimler daha hafif olduğundan konforlu bir kullanım sunar ve daha havadardır. Ağır ve koyu renkli nevresimler yerine, pastel tonlarındaki hafif keten nevresim takımlarını tercih ederek yaz boyunca uykunuzu daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Sarı tonlarıyla oturma odanızı daha sıcak bir hale getirin!

Altınoran’da çekildi.

Pantone’un 2021 renklerinden Illuminating tonlarında aksesuar ve mobilyalar kullanarak, yazın sarı sıcak tonlarını oturma odası dekorasyonunuza yansıtabilirsiniz. Sarı tonlar her zaman bulunduğu yaşam alanlarına daha enerjik ve dinamik bir hava katar.

Küçük dokunuşlarla dekorasyonunuza kontrast katın.
Oturma odanızda kullanacağınız zıt renklerle, genç ve dinamik bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Evlerimizde bu kadar çok vakit geçirirken, en çok ihtiyacımız olan şeyin enerji ve motivasyon olduğunu kim inkâr edebilir ki?

Çiçekli motiflerden faydalanın.
Neşeli, parlak ve enerjik çiçek motifleri evinizin havasını dört mevsim yaza çevirecek! Özellikle banyo gibi daha az ışık alan yerlerde renkli çiçekler ve iyi bir aydınlatma kullanarak ambiyansı daha aydınlık bir hale getirebilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz