searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

İçinde Kaybolacağınız İlginç İnternet Siteleri

Son yıllarda zamanımızın ne kadar değerli olduğunu anladığımız gibi kendi başımıza zaman geçirmenin de kimi zaman ne kadar güzel ve kimi zaman da ne kadar zor olduğunu fark ettik. Hemen hemen herkesin sosyal medya platformlarının alternatiflerini araştırdığı, film ve dizi sitelerinin bambaşka bir boyuta geldiği salgın artık çok büyük ölçüde geride kaldı ancak internetin dehlizlerinde keşfedilmeyi bekleyen birçok site var. İnternette sörf yaparken ziyaret etmeden geçmemeniz gereken sitelere birlikte bakalım!

Hem Yararlı Hem de Eğlenceli

İnternetin bu kadar büyük bir dünya olması ondan alınacak yararın da zararın da oldukça muhtemel ve anlık olmasını sağlıyor. İnternette rastladığınız bilgilerin yararını ve zararını ayırt edebilmek adına iyi bir internet okuryazarı olmak gerektiğini ifade etmek gerek.

Öte yandan internetin bir de hepimizi çok eğlendiren ilginç bir tarafı var. Birinin aklına geleceğini tahmin etmenin bile kolay olmadığı pek çok site internet kullanıcıları tarafından sıkça ziyaret ediliyor.

Myfridgefood.com tam olarak bu sitelerden birisi. Evde yalnızsınız ve dışarıdan yemek söylemek istemiyorsunuz. İşte myfridgefood.com bu noktada imdadınıza yetişiyor ve evde var olan malzemelerden yemek önerileri sunuyor. Hem günü kurtarmak hem de evdeki malzemeleri de en verimli biçimde kullanabilmek adına bu siteye bir göz atmanızda fayda var!

Hepimiz bir roman karakterinin yaşadığı gerçek mekanları ya da filmlerde izlediğimiz sahnelerin nerelerde çekildiğini zaman zaman merak etmişizdir. İşte movie-locations.com da filmler veya dizilerdeki sahnelerin nerelerde çekildiğini gösteren ve mekan hakkında detaylı bilgi veren bir site. Kim bilir belki de en sevdiğiniz oyunculardan bazıları size çok yakın bir noktada film çekmiş olabilir!

İnternet Üzerinden Seyahat Mümkün

Malum bir dönem değil yurtdışına çıkmak evimizden dışarıya çıkmak bile mümkün değildi. Bununla birlikte yurtdışına her an çıkmak yine mümkün olmayabilir ama neyse ki skylinewebcams.com bu noktada imdada yetişiyor! Dünyanın pek çok farklı bölgesinden canlı kameralarla farklı şehirlere anlık ziyaret şansı sağlayan bu siteyle internet üzerinden bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz!

Peki ya gezmenin veya tanık olmanın çok da kolay olmadığı okyanuslarda yaşayan canlıları anlık olarak takip edebileceğiniz bir site olduğunu biliyor muydunuz? Canlılara yerleştirilen takip cihazları sayesinde okyanusun derin dünyasında gezinti sağlayan ocearch.org gerçekten çok keyifli bir platform.

Özellikle futbol taraftarlarının takımlarına transfer olan oyuncuların uçaklarını takip etmek için kullandığı flightradar.com dünya üzerindeki tüm uçakların uçuş rotalarını ve anlık olarak nerede olduklarını takip etmeyi sağlayan bir site. Aynı anda ne kadar uçağın uçtuğunu gördüğünüzde gerçekten şaşıracaksınız!

Yaratıcı Tarafınızı Geliştirin

İnternetin bir diğer güzel yanıysa insanlara var olan yeteneklerini geliştirmek ve hatta yeteneklerinin varlığını keşfedebilme imkanı sunması. Bu noktada birçok sitenin de imdada yetiştiğini belirtmekte fayda var.

Zaman zaman odalarımızın var olan dekorasyonunda değişiklik yapma isteği hissederiz ancak eşyaların sanki o anki dizaynından daha iyisi olmayacakmış gibi gelir. Bu noktada homestyler.com sitesine rastlayanlar çok daha şanslı. Zira mobil uygulaması da tasarlanan bu platform sayesinde odadaki eşyaların nereye yerleştirilebileceği 3 boyutlu bir biçimde gösteriliyor.

Bazen elektronik eşyalar, musluklar, arabanın bir aksamı beklenmedik bir biçimde bozulur ve o an bizi ne yapacağımız konusunda kararsız bırakabilir. Bazen de eşyaların daha iyi duruma gelebilmesi için küçük tamiratları yapabilmek için oldukça keyifli ve günün stresini atabilmek adına oldukça keyifli olur.İşte bu gibi durumlarda da iFixit.com’a bir göz atmakta fayda var. Giyim, telefon, araç tamiri gibi konularda sunduğu çözüm yollarını şahane videolarıyla destekleyen bu platform pek çok anda kurtarıcı olabilir.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz