searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

İlham Verecek Yemek Masası Fikirleri

Bir yemek masası etrafında sevdiklerinizle toplanmak ve hep birlikte leziz yemeklerin tadını çıkarmak gibisi yok! Özel bir sebebi olsun ya da olmasın, yemek masasında buluşmak her zaman çok güzel.

Sizin için yemek masanıza estetik ve stil kazandırarak yeni bir soluk getirecek, tüm misafirlerinize ilham verecek önerilerimiz var. Ama ne olursa olsun bir yemek masasına en çok yakışan şey keyifli sohbetler ve neşeli kahkahalar, unutmayın!

1 - MASANIZDA İLHAM VEREN DEKORATİF BİR OBJE KULLANIN

Masanızın merkezine yerleştireceğiniz dikkat çekici bir dekoratif obje birden tüm atmosferi tatlandıracak. Bu zarif bir vazo, şamdan ya da biblo olabilir. Evdeki sevdiğiniz bir objeyi yemek masasına taşıyarak incelikli bir dokunuş katabilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi 4.5+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

2 - CANLI ÇİÇEKLERLE MASAYA TAZE BİR ENERJİ KATIN

Çiçekler evin her odasına olduğu gibi yemek masalarına da taptaze bir enerji getiriyor. Sadece özel buluşmalarınızda değil, masanızda her gün taze mevsim çiçekleri olsun. Mis gibi kokuları ve renkleri ile çiçeklerin masanıza kattığı güzel hava, vazgeçilmeziniz olacak.

*Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

3 - MUMLARLA MASAYA SOFİSTİKE BİR DOKUNUŞ KATIN

Mum ışığı ortama sıcaklık ve sofistike bir hava katar. Büyük şamdanlar, küçük tea light aydınlatmalar ile masanızı uzun ve keyifli sohbetlere hazırlayın. Hatta bizce tek başına olduğunuzda bile mum ışığıyla yemek masanıza kendinize özel, samimi bir dokunuş katabilirsiniz!

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Country örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

4 - FARKLI YEMEK SETLERİNİ BİRLEŞTİREREK YENİ BİR STİL YARATIN

Sürekli aynı takımları bir arada görmekten sıkıldıysanız evdeki farklı yemek setlerinden parçaları birleştirerek yeni bir stil yaratabilirsiniz. Eskiyle yeniyi, farklı geometrik parçaları, romantik ve modern desenleri birlikte kullanarak güzel bir harmoni, kendi bakış açınızla yeni bir stil ortaya koyabilirsiniz.

*Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara 3+1 örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

5 - KÜÇÜK DETAYLARLA MİSAFİRLERİNİZE ÖZEL HİSSETTİRİN

Misafirleriniz için bir yemek masası hazırlıyorsanız onlara, tamamen kendilerine özgü detaylarla özel hissettirin. El yazısı ile yazılmış isim etiketleri, özenle katlanmış peçeteler, bahçeden aldığınız kuru dallar ve çiçeklerle hazırlanmış dekoratif eklemelerle keyifli bir masa kurun ve birlikte güzel anların tadını çıkarın.

tags Etiketler: Yemek, estetik, stil

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz