searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

İstanbul’un Koşu Rotalarını Keşfedin

Dünyanın en güzel ve dinamik şehirlerinden biri olan İstanbul’da, her geçen gün yenilikçi hareketler çoğalıyor. Son yıllarda artan kolektif etkinlikler arasında büyük-küçük pek çok koşu grubu yer alıyor. Kolektif bir bilinçle, kalabalık bir grup halinde spor yapmak hem daha motive edici hem de eğlenceli diyebiliriz.

Siz de farklı aktivite seviyelerinde olsanız dahi aşağıdaki koşu gruplarına katılarak kolektif olarak spor yapmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız koşu gruplarını ve rotalarını keşfedebilirsiniz. Harekete hazırsanız, başlıyoruz!

Beat Run Crew Profesyonel hocaların ve koşucuların eşliğinde, profesyoneller gibi bilinçli bir antrenman yapmak ve şehrin keyfini çıkarmak için Beat Run Crew topluluğu ile koşabilirsiniz. Farklı noktalardan başlayıp ve çoğunlukla Anadolu Yakası’nda düzenlenen etkinliklere katılmak ve toplulukla beraber koşmak için topluluğun Instagram hesabından veya web sitesi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Koşulara katılmadan önce kayıt olmanız gerektiğini unutmayın!

Adidas Runners İstanbul

İstanbul’da farklı rotalarda koşabileceğiniz, profesyoneller eşliğinde anatomiden yarışlara farklı aktivitelere katılabileceğiniz bir diğer topluluk ise Adidas Runners İstanbul! Caddebostan, Bebek, Atatürk Kent Ormanı gibi farklı rotalarda düzenlenen koşu aktivitelerinin yanı sıra, farklı alanlarda uzmanların yer aldığı söyleşilere de katılabilirsiniz. Tüm aktivitelere ek olarak Adidas Runners İstanbul üyelerini indirimler, hediye çekleri gibi farklı sürprizler de bekliyor. Etkinliklerle ilgili detaylı bilgiye topluluğun Facebook hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adım Adım

Kolektif koşu kültürünü bir iyilik hareketine dönüştüren Adım Adım İstanbul, gönüllü koşucuların yarışlarda topladığı bağışları diledikleri STK’lara aktarmalarına olanak sağlıyor. Darüşşafaka, AÇEV, AKUT, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi pek çok farklı STK ile çalışan Adım Adım, iyilik peşinde koşanları yarışlara hazırlanma sürecinde antrenmanlarda buluşturuyor. Topluluğun farklı şehirlerde düzenlediği antrenmanlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Rundamental

2015 yılında bir grup arkadaşın kurduğu bağımsız koşu gruplarından bir diğeri olan Rundamental; koşarken eğlenmek, gülmek ve hatta seyahat etmek isteyenleri topluluğun bir parçası olmaya çağırıyor. Türkiye’deki genç atletleri maddi ve manevi olarak desteklemeyi ve atletizme olan farkındalığı artırmayı hedefleyen Rundamental’ın etkinliklerine katılmak ve bu keyifli ekiple beraber koşmak isteyenler Instagram hesaplarından detaylara ulaşabilir.

Urban Run Club

Koşu kültürünü eğlenceli hale getiren bir diğer topluluk ise Urban Run Club! Bebek sahili, Atatürk Kent Ormanı, Enka Atletizm Parkuru gibi farklı lokasyonlarda düzenlenen antrenmanlara katılmak için topluluğun Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz