searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Patlamış Mısırları Hazırlayın: Yeni Yıl Filmleri

Yeni yıl akşamını evde geçirecekler için hep beraber keyifle yenecek bir akşam yemeğinden sonra film izlemek, en güzel aktivitelerden biri değil midir?

Dilerseniz arkadaş grubunuzla olun, dilerseniz çekirdek ailenizle… Herkesin kalbini çalacak ve farklı yaş gruplarına hitap edebilecek film alternatiflerimizle çok keyifli bir yeni yıl akşamına hazır olun! Film öncesi birbirinize ‘seneye görüşürüz’ şakaları yapmayı unutmamanızı hatırlatarak iyi seyirler diliyoruz!

 

Kör Nokta – 2009

Konusu Amerikan futbolcusu Michael Oher’in yaşamından esinlenerek hazırlanan Kör Nokta, varlıklı bir ailenin evsiz bir genci evlerine alıp onlara yardım etmesini anlatır. Hayatı sorunlar içinde geçen bu siyahı çocuk, çok iridir ve çekingendir. ‘Büyük Mike’ olarak bilinen bu sevimli çocuğa, çok varlıklı bir aile olan Tuohy ailesi yardım eli uzatır ve onu ailenin bir ferdi olarak kabul eder. Ve bir gün bu çocuk, gerçek bir futbol yıldızı olur… İçinde hem hüzün hem gülümseten güzel anlar barındıran bu film, yılbaşında tüm aile keyifle izleyebileceğiniz en güzel filmlerden biri…

 

Evde Tek Başına – 1990

Yeni yıl akşamı tüm aile izlenebilecek en güzel filmlerden biri, listelerin olmazsa olmazı Evde Tek Başına! Ailesiyle iyi anlaşamayan ve çok yaramaz bir çocuk olan Kevin, ailesi tarafından evde unutulur. Ailesi Fransa’da keyifli bir tatil geçirirken, Kevin evde hırsızlarla mücadele eder. Mahalledeki tüm evleri soymaya çalışan iki hırsıza karşı küçük bir çocuk olan Kevin’ın mücadelesi, sizi ailecek güldürürken unutulmaz ve çok eğlenceli bir yeni yıl akşamı yaşatacak!

 

Kutup Ekspresi – 2004

Çocuk filmi gibi görünse de düşler ülkesine giden bir Kutup Ekspresi’nin hikayesi yetişkinleri de büyüleyecek kadar güzel! Artık Noel Baba’ya inancı kalmayan küçük bir çocuk, nereye gittiğini dahi bilmediği bir trene biner ve macera böyle başlar… Müzikleriyle, renkleriyle ve büyüleyici hikayesiyle sizi içine çekecek bu keyifli animasyon filminin tüm ailenin beğenisini kazanacağından eminiz!

 

Bridget Jones’un Günlüğü –2001

Sinema tarihinin klasikleşmiş yapımlarından biri olan Bridget Jones serisinin ilk filminde, yeni yılın başlangıcında ailesini ziyaret etmeye gidip orada kendi yaşamıyla ilgili acı gerçeklerle yüzleşen Bridet’i görüyoruz. Sonrasında yılbaşı gecesi tamamen dağıldıktan sonra hayatıyla ilgili yeni kararlar alan Bridget, her gün günlük tutmaya başlıyor. Film boyunca Bridget’in kararlarını, bunların bazılarını uygulayamayışını ve hayatındaki heyecanlı gelişmeleri izlerken bazen hüzünlenip bazen çok güleceğinize eminiz. Eğer tamamen yetişkinlerden oluşan bir grupsanız, mısırlarınızı patlatıp bu eğlenceli filme hazır olun!

 

Harry Potter / Felsefe Taşı - 2001

Harry Potter’ı izlemeyen var mı? Pek çoğumuzun izlediği bir film olsa da ailecek yeni yıl gecesi izlenebilecek en güzel filmlerden biri olduğuna eminiz! Hem de Harry Potter’ın defalarca, sıkılmadan izlenebilecek bir film olduğu da gerçek! Serinin ilk filmi olan Felsefe Taşı’nda; 11. yaş gününde bir sihirbaz olduğunu öğrenen küçük Harry’nin Hogwarts’la tanışmasını ve okuldaki ilk senesinde yaşadığı maceraları, Hermione ve Ron ile beraber dostluklarının nasıl başladığını izliyoruz. Üstelik 1 Ocak 2022’de yayınlanacak Harry Potter Reunion’dan önce ilk filmi tekrar hatırlamak, çok keyifli olmaz mıydı?

 

Neşeli Hayat –2009

Kült bir yapım olan “Şahane Hayat” filminden ilhamla hazırlanan Neşeli Hayat’ın yönetmen koltuğunda ve başrolünde Yılmaz Erdoğan var. Sıradan bir hayat yaşayan Rıza Şenyurt, büyük bir alışveriş merkezinde ‘part time’ Noel Baba olarak çalışmaya başlar fakat Noel Baba’nın kim olduğunu dahi bilmiyordur. Hayata tutunmaya çalışırken hem güldüren hem de hüzünlendiren bu hikâye size de iyi gelecek!

 

Charlie’nin Çikolata Fabrikası – 2005

Harry Potter gibi defalarca izlediğimiz bir film olsa da, fantastik hikayesiyle izlemeye değecek filmlerden bir diğeri de Charlie’nin Çikolata Fabrikası! Eğer hala izlemediyseniz de, yeni yıl akşamı izlemek için harika bir fırsat olabilir! Hikâye sıra dışı bir yer olan Willy Wonka’nın çikolata fabrikasında geçiyor ve fabrikanın sahibi olan Willy Wonka, fabrikasını kendinden sonra bırakabileceği birini aramaktadır. Önce bu kişiyi eğitip sonrasında yerini devretmeyi planlayan Willy Wonka bu iş için beş çocuk seçer ve bunlardan biri Charlie’dir. Bir Tim Burton filmi olan Charlie’nin Çikolata Fabrikası, çocuklar için özellikle çok keyifli ve etkileyici olacaktır.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz