searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Raflarınızı Stil Sahibi Bir Şekilde Düzenleyin

Açık kitaplıklar ve duvar rafları size eşyalarınızı sergilemek ve evinize kişisel bir stil kazandırmak için harika bir alan sunuyor. Tüm objelerini bir bakış açısıyla yeniden düzenlemek duvarlarınıza estetik ve özel bir dokunuş katıyor.

Sizin için raflarınızı yeniden düzenlerken bir tasarımcı bakış açısıyla yaklaşmanıza, evinizdeki her boşluğu size özel detaylarla düzenleyebilmenize yardımcı olacak önerilerimizi sıraladık.

Tüm Dekoratif Objelerinizi Bir Araya Toplayın

Raflarınızı yeniden yerleştirmeye karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken tüm rafları tamamen boşaltmak, yani taze bir başlangıç yapmak! Tüm rafları boş görmek size eşyalarınızı yerleştirmek için ne kadar alanınız olduğu, hangi renkte objelerin orada daha iyi görüneceği ya da canlı ev bitkilerinin nasıl yerleştirileceği konusunda size fikir verecek, göreceksiniz.

Ardından yapmanız gereken raflara dizeceğiniz tüm objeleri ve eşyaları bir araya toplamak ve onları bir arada görüp değerlendirmek. Bunu yaptığınızda eşyalarınızı nasıl gruplayacaksınız, hangileri birbirleriyle yan yana daha iyi görünecek, kolaylıkla görebileceksiniz.

Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Bitkilerle Rafların Enerjisini Yükseltin

Evinizde bitkiler için fazla yer olmadığını düşünüyorsanız, dikey boşlukları değerlendirip bitkileri raflara yerleştirmek harika bir alternatif. Dilerseniz yapraklarını aşağı sarkıtabileceğiniz bitkilerle, dilerseniz birkaçını bir araya getirdiğiniz sukulent aranjmanlarıyla enerji dolu, yaşayan köşeler yaratabilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Objeleri Renklerine, Şekillerine Göre Gruplayın

Açık raflar bir nevi sizin görmekten hoşlandığınız favori eşyalarınızı sergileme alanınız. Öncelikle önerimiz bir ana renk belirlemeniz, o rengi raftaki yerleştirmelerinizde ara ara tekrarlamanız ve benzer renklerle gruplayarak kullanmanız olacak. Böylece estetik bir harmoni yakalayacaksınız. Farklı formdaki objeleri gruplamak da raflarınıza sanatsal bir dokunuş katacak.

Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz projemizi buradaki bağlantıya tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Boşluklar Bırakın

Özellikle küçük mekanlardaki rafları düzenliyorsanız, ferah, boşluklu ve minimal yerleştirmeler yapmayı deneyin. Rafınızda birkaç kitap, sevdiğiniz birkaç obje, belki bir şamdan ve mumlar ile yapacağınız bir düzenleme hem kullanışlı olacak hem de modern görünecektir.

Tamamen İçinize Sinene Dek Denemeye Devam Edin

Karşısına geçip baktığınızda sizi tamamen mutlu edene dek raflarınızı yeniden düzenleyin, denemekten vazgeçmeyin! Böylece tüm eşyalar bir şekilde yerini bulacak, yerleştiremediğiniz objelerin ise belki de o raflara ait olmadığı ortaya çıkacak.

Bu konuda biraz daha ilham almak isterseniz Apartment Therapy’nin hazırladığı “Style School: Styling Open Shelving” videosunu da izleyebilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz