searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Taşınırken Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler

Yeni bir ev, yeni bir hayat demek! Taşınma planınınız varsa yaz ayları da bunun için en çok tercih edilen zamanlardan biri. Her şey bir yana, taşınırken ne kadar fazla işle uğraşmak gerektiğini, bunun ne kadar yorucu olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden yeni bir evde tazeleyici bir başlangıç yapmaya hazırlanıyorsanız, taşınırken hayatınızı kolaylaştıracak önerilerimizi sizle paylaşmak istiyoruz!

PLANLI OLUN

Evde yapmanız gereken tüm işleri önceden planlayın. Taşınma günü gelene dek evin içindeki tüm tamir, tadilat, boya işlerini bitirmiş olursanız, taşındıktan sonra sadece keyifli bir şekilde evinizi yerleştirmeye odaklanabilirsiniz.

FAZLALIKLARDAN KURTULUN

Taşınmadan önce fazla eşyalarınızı ihtiyacı olanlara verin. Artık kullanmadığınız eşyaları belki bir gün lazım olur diye saklamaya çalışmaktansa, evde yeni anılara, minimal bir dekorasyona yer açın. Hem böylece kullanmayacağınız bir eşyayı boşuna yeni evinize taşıma zahmetine de girmemiş olacaksınız.

*Yukarıdaki fotoğraf Sinpaş Finans Şehir projemizin 1+1 Loft örnek dairesinde çekildi. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

EŞYALARINIZI KORUNAKLI BİR ŞEKİLDE PAKETLEYİN

Tüm eşyalarınızı sağlam ve korunaklı şekilde paketlemek, taşıyabilmek için gerekli malzemeleri önceden tedarik edin. Hazırlıksız olduğunuz için ürettiğiniz anlık çözümler o esnada size uygun görünebilir ancak nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görebilir.

HALİHAZIRDA KULLANDIĞINIZ EŞYALARI EN SON PAKETLEYİN

Eşyalarınızı paketlerken önce o mevsimde kullanmadığınız eşyalardan başlayın ve ilk onları nakliye aracına yükleyin. Öncelikli eşyalarınızı sona saklayın. Böylece ilk anda ihtiyacınız olabilecek eşyalar için tüm aracın boşalmasını beklemek zorunda kalmayacaksınız.

KOLİLERİ NUMARALANDIRIN

Kolileri numaralandırın ve üzerine oda ismini, içinde hangi eşyaların olduğunu yazın. Neyin hangi kolide olduğunu, kolileri açmak zorunda olmadan biliyor olmak işinizi kolaylaştıracak altın kurallardan biri, unutmayın!

ÖNEMLİ BELGELER İÇİN BİR ÇANTA HAZIRLAYIN

Kontrat, faturalar, sigorta belgeleri gibi önemli evraklar ve gerekli aletler için ayrı bir çanta hazırlayıp yanınızda bulundurun. Böylece yanınızda hem ulaşılabilir hem de güvende olacaklar.

AĞIR EŞYALARI KÜÇÜK KUTULARDA TAŞIYIN

Daha kolay taşımak için kitap gibi ağır eşyaları küçük kutulara, giysiler, nevresimler, yastıklar gibi hafif eşyaları büyük kutulara koyun.

HER ODAYA AYRI KOLİ HAZIRLAYIN

Yerleşirken işlerinizi kolaylaştırması için her odaya ayrı koliler hazırlayın. Farklı odalardan eşyaları aynı kolilere koyarsanız yerleştirirken odalar arasında mekik dokumak zorunda kalabilirsiniz!

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz