searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose

SİNPAŞİNCEK BLUE

Sinpaş GYO’nun İncek Blue projesinde çok kullanışlı ve ferah kat planlarıyla tasarlanmış yatırım ya da oturum amaçlı kullanabileceğiniz 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor.

İNCEK BLUE

adres Alacaatlı Caddesi No: 1248 İncek Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle/Ankara

SİNPAŞ İNCEK BLUE

365 GÜN TATİL KEYFİ SÜRECEĞİNİZ BİR YAŞAMA ADIM ATACAKSINIZ!

İNCEK BLUE

Sinpaş İncek Blue, Ankaralılar tarafından büyük beğeniyle karşılanan İncek Life konut projesinin hemen yanı başında yer alıyor. Sinpaş GYO’nun İncek Blue projesinde çok kullanışlı ve ferah kat planlarıyla tasarlanmış yatırım ya da oturum amaçlı kullanabileceğiniz 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor.

Ankara’nın en mavi projesi Sinpaş İncek Blue projesinde, her gün muhteşem bir manzarayla uyanacaksınız. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çarşısı, göz alıcı peyzajı, sosyal donatıları ve komşu İncek Park'taki farklı yaş gruplarına göre sınıflandırılmış dev çocuk oyun alanıyla İncek Blue’daki yaşamınızdan çok keyif alacaksınız.

İncek konut projeleri arasında, sunduğu konseptle dikkat çeken Sinpaş İncek Life doğal yaşam konseptinin bir parçası olan Zen Kulüp de İncek Blue sakinlerinin yararlanabileceği ayrıcalıklarından biri olacak. 

PROJE GÖRSELLERİ

YOL TARİFİ

E-BÜLTEN