searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose

SİNPAŞLAGÜN

Suyun biçimlendirdiği İstanbul’da, küçük ırmaklarla birbirine bağlanan lagünlerin etrafında bir masal dünyası…Göller, köprüler, adalar, iskeleler, rengârenk göl çiçekleri…

LAGÜN

adres Sevenler Cd. No:127, Abdurrahmangazi Mahallesi, 34887 Sancaktepe / İstanbul
Sancaktepe/İstanbul

SİNPAŞ LAGÜN

DÜNYANIN EN İYİ BİYOLOJİK GÖLET ÖDÜLLÜ PROJESİ


 

SİNPAŞ LAGÜN

Suyun biçimlendirdiği İstanbul’da, küçük ırmaklarla birbirine bağlanan lagünlerin etrafında bir masal dünyası…Göller, köprüler, adalar, iskeleler, rengârenk göl çiçekleri…Göl kenarında yapacağınız yürüyüşler, havuzunuzda keyifle yüzmek, verandanızda ya da terasınızda sessizliğin tadını çıkararak kitabınıza dalmak ya da keyifle kahvenizi yudumlamak…Sizi şehrin stresinden arındıracak tüm bu ayrıcalıklı anlar, Lagün’ün lüks yaşam konseptinde! Türkiye’nin ilk biyolojik göletine sahip olan Lagün, 2010 Firestone Pondgard yarışmasında “Dünyanın En İyi Biyolojik Göleti” ödülünü almaya hak kazandı.

Projede 100'ü aşkın türde 60.000’in üzerinde bitki kullanılarak oluşturulan ekolojik çevre düzenlemesi ve toplam 35.000 metrekarelik biyolojik gölet bulunmaktadır.

TEM Otoyolu'na 1 kilometre mesafede, Kozyatağı Carrefour'a 10 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 15 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dakika uzaklıkta bulunan sitede açık yüzme havuzu ve dans salonu, fitness, sauna, kafe ve vitamin bar da yer almaktadır.

PROJE GÖRSELLERİ

YOL TARİFİ

E-BÜLTEN