searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
3
Ocak

10.Yılımızda 10 Milyar TL

Konut alıcısı için güvenilir marka olmak her şeyin başında geliyor. Markalı konut olmanın en önemli konu başlıklarından biri ise sürdürülebilirlik. Temalı konut projesi fikrini ilk kez hayata geçiren Sinpaş GYO olarak sürdürülebilirlik ilkemiz sayesinde her geçen gün güçlendiğimize değinen Genel Müdürümüz Seba Gacemer, Platin dergisine verdiği röportajda 2017 hedefimiz ve yeni projelerimiz ile ilgili şunları söyledi :

“Tüm projelerimizi birbirinden farklı konseptlerle tasarladık. Hiçbir projemiz bir diğerinin aynısı ya da benzeri olmadı. Yeni projelerimizle de bu farklılığı korumaya devam ediyoruz. Queen Central Park Bomonti, İstanbul’un kalbinde lüks ve ayrıcalığın birleştiği Highlife konseptli bir proje. İstanbul’da hayata geçirdiğimiz EgeBoyu ve EgeYakası projelerimiz gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemi başlatmıştı. Ankara’daki Ege Vadisi ise Ege yaşam konseptli projelerimizin en büyüğü olacak. Anadolu Yakası’ndaki projemiz Aydos Country ise kent modernizmi ile orman yaşamının bütünleştiği bir proje olma özelliği ile dikkat çekiyor. Aydos Country ayrıca temiz havası ve bol oksijeni ile de İstanbul’da sağlıklı yaşam konseptinin öne çıktığı fark yaratan, önemli bir proje.”

2017’nin Sinpaş GYO’nun halka arz edilişinin 10. yılı olduğunu ve EgeYakası, İncek Blue, İncek Green ve Aydos Country projelerimizle 1400’den fazla konutun teslimini gerçekleştireceğimizi ifade eden Gacemer , yeni yıl hedefimizi de açıkladı: “Bu yıl piyasaya sunacağımız 2 milyar TL’lik yeni yatırımla hedefimiz, 10.yılımızda 10 milyar TL’lik değere ulaşmak...”

BENZER HABERLER