searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
28
Mayıs

Ankara Cemiyet Hayatının Önde Gelen İsimleri, Hello Dergisi Ve Sinpaş Gyo Ev Sahipliğinde Ege Vadisi’nde Buluştu

player

Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimleri bu soğuk kış günlerinde özlenen Ege’nin güzelliklerini hatırlamak ve ilk kez yayımlanan HELLO! Ankara özel sayısını kutlamak üzere bir araya geldi. HELLO! Dergisi ve Sinpaş GYO ev sahipliğinde keyifli bir Ege kahvaltısı eşliğinde, uluslararası ödüllü örnek dairelerin görücüye çıktığı davete ilgi büyüktü.

Sinpaş GYO, hayalleri süsleyen Ege yaşamını Ankara’ya taşıdığı projesi Ege Vadisi’nin satış ofisinde gerçekleşen brunch davetinde Ankara cemiyet hayatından önemli isimleri ve ailelerini ağırladı. Ankara’nın en değerli lokasyonu Dikmen Vadisi’ne komşu Ege Vadisi’nde Tüzün Mirza, Canip Karakuş, Candan İrengün, Lerzan – Ali Mete, Aysel Akçay, Ebru – Deniz Demiryürek, Oya- Erdal İpekeşen’in de aralarında bulunduğu davetliler Hello! Dergisi’nin Ankara özel sayısını kutladı. Davette Ege rüzgarları esti. Ege’ye özgü lezzetlerin Divan tarafından ikram edildiği bu özel güne Allen Hulsey’in keyifli şarkıları eşlik etti.

Gayrimenkul sektöründe yenilikçi projelerin öncülüğünü yapan Sinpaş GYO, Ege Vadisi ile Ege yaşamını Ankara’da 365 gün boyunca yaşatıyor. Eşsiz Ankara manzarasının yanında Ege’ye özgü güzelliklerin keyfini çıkaran davetliler, toprağı, kokusu ve dokusuyla Ege’yi yeniden keşfetti.

Çocuklar büyümek istemeyecek

Ege kumsalları ve yılın 365 günü keyfini çıkarabileceğiniz 4 mevsim plajı ile her an kendinizi Ege’de hissedeceksiniz. Gün ışığını içine alan Ankara’nın 60 metrelik en uzun kumsallı havuzu, 365 gün yüzme keyfi, ilk aile SPA’sı ve wellness center ile keyifli bir yaşamın adresi...

Ege Vadisi, özel donatıları ile çocukları da çok mutlu ediyor. Ege Vadisi’ndeki parklar, bahçeler, spor alanları, trafiğe kapalı oyun ve aktivite meydanları da, çocuklara kaliteli ve eğlenceli anlar yaşatacak. Çocuklar, Ege’nin pırıl pırıl kumları ile kumdan kaleler yapacak, Ege’nin eşsiz sahillerinden getirilen deniz kabukları ile oynayacak. Parklar, bahçeler, spor alanları, hobi odaları ve birbirinden farklı aktivite alanlarının sunulduğu Ege Vadisi, çocuklu ailelerin ilk tercihi olacak.

Ödüllü örnek evler

Ege Vadisi iç dekorasyonu ile de büyük ilgi görüyor. Örnek dairelerde Ege konseptinde sıcak, samimi ve sade bir dekorasyon tarzı kullanıldı. Zaman içinde eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından ve Ege’nin pastel renklerinden oluşan geniş bir renk yelpazesi mevcut. Dairenin tasarımında, sıcak ve yumuşak renkli taş dokunun bej ve uçuk gri tonları, tüm ürün ve renk seçimlerine yansıtıldı.

Sinpaş GYO, Ege Vadisi için zarafet ve konforu birleştirerek tasarladığı örnek dairesi ile gayrimenkul sektörü için uluslararası arenada önemli bir kuruluş olan European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) tarafından, Interior Design Show Home (En İyi İç Dekorasyon) ödülüne lâyık görüldü.

Ankara’yı 360 derecelik açıyla gören mükemmel manzara

Ege Vadisi’nin prestijli binası Ege Residence’ın üst katındaki Roof Lounge’ta Ankara’nın göz alan manzarasına hakim olacak, Başkent’i 180 metreden 360 derecelik açıyla seyretmeye doyamayacaksınız.

BENZER HABERLER