searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
3
Şubat

Sinpaş'tan 240 Ay Vadeli Konut Satışı Kampanyasına Tam Destek

player

Türkiye'nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından Sinpaş GYO 8 projesi ile tarihi “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına katılıyor. Kampanyada Queen Central Park, Aydos Country, EgeYakası, Ege Vadisi, İncek Life, İncek Blue, İncek Green ve Bursa Modern projeleri ile yer alıyor.

GYODER VE KONUTDER’in konut satın alımını kolaylaştırmak hedefiyle 1 Şubat 2017 tarihi itibariyle başlattığı ve 31 Mart 2017 tarihine kadar sürecek “20 yıl vadeli konut kredili” konut sahibi olma kampanyasına Sinpaş GYO da katıldı. Sinpaş GYO 240 aya varan vadeli kampanyanın yanı sıra ev sahibi olmak isteyenlere birbirinden farklı ve avantajlı ödeme seçenekleri de sunuyor.

Kampanyaya 8 proje ile tam destek

Sinpaş, konut satın almak isteyenler için tarihi bir fırsat olarak görülen “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına 8 projesi ile destek veriyor. Sinpaş GYO’nun İstanbul, Ankara ve Bursa’da yer alan projelerinde kampanya kapsamında toplam 1.400 konut en uygun vade ve ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve GYODER Yüksek istişare Kurulu Başkanı Avni Çelik, kampanyanın Gayrimenkulde Cumhuriyet tarihinin en büyük kampanyası olduğunu söyledi:

“Markalı konut üreticileri olarak bizler ülkemizin güçlü birliği için bir kez daha hep bir aradayız. 15 Temmuz’dan sonra kampanya yapmıştık; 2017’de bunu egale ediyoruz. Döviz artışı nedeniyle bu yıl girdi maliyetlerimiz yükseldiği için konut fiyatlarında artış kaçınılmaz görünüyor. Ancak, bizler bu sıkıntıya rağmen tüm imkanlarımızı seferber ederek 2017 yılında da konutta satış rekoru kırmayı hedefliyoruz. Cumhuriyet tarihinde ilk defa bu kadar uzun vadeli 240 aya varan vadelerle konut satışı yapılıyor. Ev sahibi olmak isteyenler, böyle bir fırsatı kaçırmadan kira ödemek yerine artık 20 yıl vade ile konut satın alabilirler.”

120 ay için 0.45, 240 ay için 0.82’den başlayan faiz oranları ile ya da Sinpaş bünyesinde 100 aya varan avantajlı ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı.

BENZER HABERLER