searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Evinizin Konforunda Online Tiyatrolar

Bir tiyatro oyunu izlemek, sanatçıların nefes kesici performanslarına tanık olmak, yeni normalle birlikte çok özlediğimiz, olağanüstü bir sanat deneyimi. Ancak birçok alışkanlığımızı dijital ortamlara taşıdığımız bu süreçte tiyatrolar perdelerini online olarak açmaya devam ediyor.
Sizin için, evinizin konforunda dijital platformlardan izleyebileceğiniz online tiyatro oyunlarından bir seçki hazırladık. Bu online tiyatro performansları hem tiyatro hasretinizi bir nebze de olsa giderecek hem de dijital deneyimlerinize bir yenisi eklenecek!

 

Şekspir Müzikali / Pasaj Müzik
Dünya çapında tanınan sanatçımız Haluk Bilginer’in başrolünde olduğu Şekspir Müzikali, William Shakespeare’in yazdığı çeşitli oyunların bölümlerinden oluşuyor. Bir erkeğin doğumundan itibaren geçirdiği yedi ayrı bölümü anlatan bu harika müzikali izlerken keyifli saatler geçireceksiniz. Haluk Bilginer’in olağanüstü performansına ek olarak muhteşem müziklere de sahip olan Şekspir Müzikalini buradaki bağlantı üzerinden izleyebilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

 

Çizmeli Kedi / Diyarbakır Devlet Tiyatrosu
Çocuklarımızın sanata karşı sevgi kazanmaları, eğitici ve öğretici tiyatro oyunlarını izlemeleri kişisel gelişimleri açısından oldukça önemli. Diyarbakır Devlet Tiyatrosunun sahneye koyduğu Çizmeli Kedi oyunu ise bu konuda oldukça başarılı. Eser, saraydan kovulan sevimli kedi Farfara'nın değirmenci Rüzgar'la yollarının kesişmesi sonucu Çizmeli Kedi olarak saraya geri dönüş macerasını konu alıyor. Buradaki bağlantıdan izleyebileceğiniz Çizmeli Kedi, çocuklarınız için eğlenceli bir hafta sonu etkinliği olacak!

 

Kürk Mantolu Madonna / Biletix
Sabahattin Ali’nin ölümsüz romanı Kürk Mantolu Madonna’nın uyarlaması olarak sahneye taşınan eserin başrollerinde Sevi Demirçivi ve Sefa Tanoğlu yer alıyor. Gerçek bir aşkın öyküsünü, yalnızlığın çaresizliğiyle harmanlayarak seyircilerle buluşturan bu eser bu konuda oldukça başarılı. 14 Şubat saat 20.30’da gerçekleşecek Sevgililer Günü özel gösterimini izlemek için biletinizi buradan satın alabilir ya da bir sevdiğinize hediye ederek keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz / Afyon Belediye Şehir Tiyatrosu
Aziz Nesin’in en çok bilinen eserlerinden biri olan Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ın tiyatro uyarlaması, Afyon Belediye Şehir Tiyatrosu tarafından izleyicilerle buluşuyor. Devlet kayıtlarında ölü gözüktüğü için bir türlü kimlik sahibi olamayan "Yaşar Yaşamaz" isimli gencin başından geçenlerin anlatıldığı eserin müzikleri de oldukça etkileyici. Buradaki bağlantı üzerinden izleyebileceğiniz bu ölümsüz eseri mutlaka listenize alın!

 

Osmancık / Ankara Devlet Tiyatrosu
Ankara Devlet Tiyatrosu tarafından sergilenen Osmancık, Osmanlı Devleti’nin kuruluş yıllarını konu alıyor. Osman Bey’in, Şeyh Edebali'nin ışığında geçirdiği değişimi konu alarak, devlet adamlığı konusundaki tecrübeleriyle küçük bir beyliği nasıl devlet haline getirmesini anlatan bu tarihi yapım, Osmanlı Devleti’nin geçmişine ışık tutuyor. Bu tür tarihi konulara ilginiz varsa mutlaka izlemeniz gereken bu yapıma buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Küçük Kara Balık / Eskişehir Şehir Tiyatrosu
İranlı yazar Samed Behrengi tarafından kaleme alınan ve Eskişehir Şehir Tiyatrosu tarafından uyarlanan Küçük Kara Balık, çocuklarla birlikte izleyebileceğiniz harikulade bir eser. Dünyayı görmeye meraklı küçük bir balığın özgürlüğe uzanan yolculuğunun anlatıldığı oyun adalet, eşitlik, cesaret gibi kavramları ele alıyor. Buradaki bağlantı üzerinden ulaşabileceğiniz bu muhteşem eseri çocuklarınızla birlikte izlerken harika vakit geçireceksiniz.

tags Etiketler: Sanat, Tiyatro, Keyifli Vakit

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz