searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Feng Shui İle Evin Enerjisini Yükseltin

Yaşadığımız çevrenin duygularımızı, enerjimizi, yani aslında tüm hayatımızı derinden etkilediğine şüphe yok! Bir Çin öğretisi olan Feng Shui’ye göre de eşya yerleşimlerinin yaşamımıza etkisi çok büyük. ‘’Rüzgar’’ ve ‘’Su’’ anlamına gelen, doğada var olan yaşam enerjisini yaşam alanlarında harekete geçirme yöntemlerini gösteren Feng Shui, yaklaşık beş bin yıllık bir geçmişe sahip. Popüler bir ev dekorasyon biçimi olmasının çok ötesinde bir anlama sahip olan Feng Shui, evinizin pozitif enerjiyle dolması, sağlıklı hissettirmesi için uygulanan ve yaşam kalitenizi artıran bir öğreti.
Evinizin her bir odasının iyi bir Feng Shui’ye sahip olması için yapabileceğiniz değişiklikleri uygulamak oldukça basit ve keyifli. Bu şekilde hem evinizi daha ferah ve stil sahibi bir hale getirebilir hem de pozitif enerjiyle dolu bir yuvada daha mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Keyifli okumalar!

 

Yatak Odası
Yatak odası dinlenmek ve kendimize vakit ayırabilmek için hayatımızın yaklaşık üçte birini geçirdiğimiz bir nevi bize özel sığınaklarımız. Bu nedenle yatak odamıza adım attığımız andan itibaren huzurla vakit geçirebilmeli ve enerjimizi yenileyebilmeliyiz. Gelin, Feng Shui öğretisine göre, yatak odasında yapabileceğiniz değişikliklere birlikte bakalım:
*Yukarıdaki fotoğraf Marina Ankara projemizin 2+1 örnek dairesinde çekilmiştir. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.
 

 

 

Giriş ve Ön Kapı
Feng Shui uzmanları evin giriş kısmını bir insan vücuduna benzetiyor ve ‘’Ön kapınızı tüm evi besleyen bir ağız olarak kabul edin.’’ diyor. Santiago ise, evin giriş kısmından ‘’Tüm evi şekillendiren ve evin havasını, tonunu değiştiren yer.’’ olarak bahsediyor ve bu alanı mutlaka düzenli, temiz tutmamızı öneriyor.
*Yukarıdaki fotoğraf Finans Şehir projemizin örnek dairesinde çekilmiştir. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.
 

 

 

Mutfak
Feng Shui felsefesine göre evimizin kalbi sayılan mutfak ve onun enerjisi oldukça büyük bir öneme sahip. Vücudumuzda kalbimiz ne kadar sağlıklıysa biz de o kadar sağlıklıyızdır. Bu, evimiz için de geçerli. Mutfağımızda ne kadar sağlıklı bir enerjimiz varsa, bu tüm evimize yayılıyor.
*Yukarıdaki fotoğraf Ege Vadisi projemizin 4+1 örnek dairesinde çekilmiştir. Dilerseniz buradan projemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.
 

 

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz