searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Kırtasiye Alışverişinin Püf Noktaları

Okullar açılıyor, tüm velilerin ve öğrencilerin kırtasiye telaşı da başlıyor! Rengarenk kalemler, defterler, boyalar, kitaplar derken önümüzde uzun bir ihtiyaç listesi çıkıyor.

Bu süreçte çocukların tüm kırtasiye ihtiyaçlarını eksiksiz ve ekonomik bir şekilde karşılayabilmeniz için önerilerimizi sıraladık. Alışveriş başlasın!

1 - DETAYLI BİR LİSTE YAPIN

Eğer alışverişe çıkıyorsanız her zaman ilk yapmanız gereken bir liste çıkarmak! Kırtasiye alışverişi için de öncelikle çocuğunuzun ihtiyaçlarının detaylı bir listesini hazırlayın. Bu listeyi çocuklarla birlikte hazırlamanız hem onları mutlu edecek hem de eksiksiz bir liste hazırlamanızı kolaylaştıracak, unutmayın.

2 - BAŞLICA KRİTERİNİZ KALİTE OLSUN.

Kalem, boya, defter gibi bazı kırtasiye ihtiyaçları belli periyotlarla tekrarlanır ve yenilerinin alınması gerekir. Cetvel takımları, proje çantaları gibi ihtiyaçlar ise bir kere alındıktan sonra uzun yıllar kullanılır, hatta sonrasında ihtiyacı olan başka birine verilir. Her iki durumda da ilk kriteriniz kalite olmalı. Böylece hem eşyalarınızı daha uzun süre hem de keyifle kullanabileceksiniz.

3 - TOPTAN ALIŞVERİŞ YAPILACAK YERLERE MUTLAKA BAKIN

Yukarıda da bahsettiğimiz yıl boyu ihtiyaç duyulacak gereçler için toptan ve çok daha uygun fiyatlara alışveriş yapabileceğiniz marketleri ya da Sirkeci’deki en sevdiğiniz toptancı kırtasiyeleri ziyaret edin. Belki birkaç kişi birlikte alışverişe çıkıp, ihtiyaçlarınızı toptan ve ekonomik bir şekilde giderebilirsiniz.

4 - ÇOCUKLARIN İSTEKLERİNİ DAİMA GÖZETİN

Size göre uzun yıllar kullanabileceği, kaliteli ve sade bir çanta en ideal seçenek olabilir. Ama çocuklar hızla büyüyor ve beğenileri, kişisel zevkleri de hızla değişiyor. Bu yüzden karar süreçlerine onu da dahil edin ve hem kaliteli hem de sıkılmayacağı, kendi zevklerine uygun seçenekleri birlikte keşfedin.

5 - İNDİRİM DÖNEMLERİNİ TAKİP EDİN.

Özellikle okulların açılacağı dönemlerde kırtasiye malzemeleri yoğun bir indirime girer. Önerimiz hem online alışveriş yapabileceğiniz hem de size yakın sıklıkla alışveriş yaptığınız marketlerin kampanyalarını takip etmeniz. Her daim ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri almak için en uygun seçenek alışverişinizi daima indirim dönemine denk getirmek oluyor.

6 - DEĞİŞ TOKUŞ YAPMAYI DA DÜŞÜNÜN

Bazı okul gereçleri yıllar geçse de eskimiyor: Cetveller, pergeller, pastel boya setleri… Bazen de yenilerini almak yerine, bu malzemeleri artık ihtiyacı olmayan birinden almak, sizde olan bir şeyle değiş tokuş etmek, en güzel alışveriş! Hatta çocuğunuz ve arkadaşları için evde bir oyun günü düzenleyebilir, artık kullanmadıkları kırtasiye malzemelerini getirip ihtiyacı olan şeyleri birbirleriyle takas etmeleri için keyifli bir gün organize edebilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz