searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Yıldızların Altında Sanat Keyfi

Evlere kapandığımız, zorlu geçen bir kışın ardından sanata ve sokağa doyacağımız Ağustos 2021 etkinlik takvimimiz hazır! İstanbul’da ve diğer şehirlerde Ağustos ayında açık havada düzenlenecek konserler, kültür-sanat etkinlikleri ve tiyatro oyunlarını sizin için derledik.

 

49. İstanbul Müzik Festivali
İstanbul Müzik Festivali, tamamı açık hava mekanlarında gerçekleşmesi planlanan 21 konserle 18 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında müzik severlerle buluşacak. Bu yıl 49. kez düzenlenecek olan İstanbul Müzik Festivali’nin teması “Başka Bir Dünya Mümkün” olacak. Adından da anlaşılacağı gibi doğaya ve evrene saygı duymanın gerekliliği klasik müziğin gücüyle seyircilerine aktarılacak.

Festivaldeki konuklar arasında Tekfen Filarmoni Orkestrası, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve Accademia Bizantina gibi toplulukların yanı sıra Fazıl Say, İdil Biret ve Khatia Buniatishvili gibi yıldız isimler de yer alıyor. Festival programında ayrıca Atatürk Kent Ormanı, Yıldız Parkı ve Fenerbahçe Parkı’ndaki ücretsiz Hafta Sonu Klasikleri konserlerinin de bulunduğunu unutmayın!

Detaylı Bilgi ve Bilet İçin tıklayınız.

 

Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları
Sıradaki etkinlik haberimiz de tiyatroseverler için; özel tiyatrolar uzun bir aradan sonra sahnelere dönüyor, izleyicileriyle parklarda buluşuyor!

Tiyatro Kooperatifi ortağı tiyatroların çocuk ve yetişkin oyunlarının yer aldığı dopdolu programı, tiyatro severleri sanatın iyileştirici gücüyle yeniden bir araya getiriyor. 2 Ağustos-25 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları, Fenerbahçe Parkı, Caddebostan Sahil Amfi Tiyatro ve Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı Amfi Tiyatro’da gerçekleşiyor. Ataşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi’nin katkıları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin mekân desteğiyle düzenlenen etkinliğin Caddebostan programı Anadolu Efes’in desteğiyle Mavi Sahne’de gerçekleşiyor.

Yaz Buluşmaları kapsamında Semaver Kumpanya, Biraderler Yapım, QPerformans, Tiyatro Mima, Atta Festival, Primat Atölye, Mesele Kumpanya, Tatavla Tiyatro, Öykü Sahne, Altkat Sanat, Entropi Sahne, Eylül Sahnesi, Reha Özcan Kumpanyası, Yapıcı Tiyatro, Kumbaracı50, Tiyatro Alesta, Tiyatro Biteatral, Balkonda Sanat, Asmalı Sahne, Versus Tiyatro, EKİP Tiyatrosu, Germinal Tiyatro, Kuzgun Yapım, Kadıköy Emek Tiyatrosu, İkincikat, Tiyatro BeReZe, TiyatroTiyatral, Levent Üzümcü Tiyatrosu, Lavean Sanat, Tiyatro YanEtki, İstanbulimpro, Tiyatro 11, Ankara Birlik Tiyatrosu, Tiyatro Hemhâl, Gaca Tiyatro, Apartman Sahne, Yolcu Tiyatro, Tiyatro D22 ve Altsahne’nin oyunları sahnelenecek.

Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları 2 Ağustos -25 Eylül tarihleri arasında tiyatroseverleri parklara davet ediyor.

Detaylı Bilgi ve Bilet İçin tıklayınız.

 

Ankara Açıkhava Sinema Günleri
Ankara’da pandemi dönemi yapılamayan açık hava sineması etkinlikleri Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Kurban Bayramı’nda başladı. Yaz boyu devam edecek etkinlikler her hafta Cuma ve Cumartesi akşamları 14 ilçede sürecek.

Kentin dört bir yanında devam eden kültürel etkinliklerle ve konserlerle Ankaralıların keyifli ve renkli bir yaz geçirmesini hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, patlamış mısır ile su ikramında da bulunacağı sinemaseverlere sıcak yaz akşamlarında dev ekranda sinema izleme keyfi yaşatacak.

Büyükşehir Belediyesi, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımla Ankaralılara açık hava sinema günlerinin başlayacağını Türk sinemasının unutulmaz şu sözleriyle duyurdu: "Şakir'e çay, Ankaralılara patlamış mısır ikramımız var.

Gezici sinema haline getirdiğimiz dev tırımız, sizlere nostaljik film keyfi yaşatacak. Bayramda faaliyete geçecek açık hava sinema aracımız, her hafta farklı bir ilçemizde olacak."

Detaylı Bilgi İçin tıklayınız..

tags Etiketler: Açık Hava, Kültür, Sanat

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz