searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Çalışırken Dinleyebileceğiniz Spotify Müzik Listeleri

Çalışırken Müzik Dinlemek Üretkenliğinizi Nasıl Etkiler içeriğimizde, çalışılan atmosferde müziğin verimi arttırıp arttırmadığını ve hangi tür müziklerin daha etkili olabileceğini sizle paylaşmıştık. Bilimsel olarak, yaptığınız işe göre modunuzu ve veriminizi yükseltecek müzik türleri olduğundan, sözlü müziklerin dikkat dağıtıcı olabileceğinden ve harmonik olmayan müziklerin sizi çalışma süresince uyanık tutacağından söz etmiştik.

Müziğin çalışırken veriminizi arttırabileceği konusunda hem fikiriz, özellikle doğru müzik türü seçildiğinde. Ancak çalışırken biraz ilhama, biraz ekstra enerjiye ya da aklınıza takılan bir şeyden uzaklaşıp işe odaklanmaya ihtiyacınız olduğunda, size doğru duyguyu pompalayacak müziğe ihtiyacınız olduğu kesin.

Çalışma motivasyonunuzu yükseltecek ve ihtiyacınız olan modlara girmenizi kolaylaştıracak Spotify şarkı listelerini sizin için sıraladık:

 

İLHAMA VE YARATICILIĞA İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA: CREATIVITY BOOST

Yaratıcılık gerektiren bir işle uğraşıyorsanız ve biraz ilhama ihtiyacınız varsa, verimli bir çalışma için Spotify’ın Creativity Boost listesindeki şarkılara kulak verin! Enerjik ve umut veren ritimler size iyi gelecek.

 

TAMAMEN KONSANTRE OLMANIZ GEREKTİĞİNDE: FOCUS FLOW

Yoğun bir iş gününde, önemli bir iş tesliminin yaklaştığı stresli çalışma süreçlerinde, tamamen işinize konsantre olabilmek için, yoğun hip hop ritimlerinin olduğu Focus Flow’a bir şans verin!

 

EKSTRA ENERJİYE İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA: THROWBACK JAMS

Çok çalıştığınız ve iyi geçmesini istediğiniz bir toplantı öncesinde ekstra enerjiye ve motivasyona ihtiyacınız olduğunda, size önereceğimiz liste Throwback Jams. 1990’lı ve 2000’li yılların klasik soul ve R&B şarkılarından oluşan bu liste, size eski günlerinizi de hatırlatıp keyfinizi yerine getirecek.

 

YAZ TATİLİNİ HAYAL EDİYORSANIZ: SOUVENIRS

Hepimizin çalışırken aklına birdenbire tatil hayallerinin düştüğü olmuştur. Böyle bir günde tatlı yaz tatili hayallerinize eşlik etmesi için Fransızca şarkılardan oluşan Souvenirs listesi, gözlerinizi kapattığınızda kendinizi Paris sokaklarında dolaşıyormuş gibi hissettirecek.

 

PAZARTESİ SABAHI MOTİVASYONU İÇİN: MONDAY MOTIVATION

Eğer siz de pazartesi sabahları enerjik ve mutlu bir şekilde masanın başına geçen şanslı azınlıktan değilseniz, sabahınızı renklendirecek ve sizi haftaya hazırlayacak bir şarkı listesine ihtiyacınız olabilir. Spotify’ın Monday Motivation şarkı listesindeki, tam olarak bunun için seçilmiş neşeli, ritmik ve enerjik şarkıların haftaya iyi başlamanız konusunda işe yarayacağına eminiz!

 

OFİSTE SAKİN VE HUZULU BİR GÜN İÇİN

Office Studio şarkı listesi, ofiste sıradan, sakin ve huzurlu bir iş gününde atmosferi ısıtacak keyifli şarkılarla dolu.  Güncel ve alternatif tınılarıyla bu şarkı listesi, özellikle işinizi ve iş arkadaşlarınızı seviyorsanız ve çalışmaktan keyif alıyorsanız, ofisteki vazgeçilmez şarkı listeniz olabilir!

tags Etiketler: Müzik, stres, sağlık, liste, spotify

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz