searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Mevsimin Ruhunu Evinize Taşıyacak Şarkı Listeleri

Mevsimler değişirken penceremizden görünen renkler de değişiyor. Bu günlerde sonbaharla sararan yapraklar sepya rengi bir sıcaklığı ve nostaljiyi de evlerimize dolduruyor.

Sizin için pencereden sokağı izlerken, kahvenizi yudumlarken, yemek hazırlarken ya da ailenizle keyifli sofralarda buluştuğunuzda dinleyebileceğiniz, mevsimin ruhunu evinize taşıyacak Spotify şarkı listeleri hazırladık!

İyi dinlemeler!

SİNPAŞ SELECTIONS: SONBAHAR ŞARKILARI

Sonbahar deyince çoğumuzun ilk hissettiği şey nostalji oluyor. Renkler, serin havalarla birlikte dolaplardan çıkardığımız ceketler ve şallar bizi eski zamanlardan bir hisle sarıyor. Evde ailecek bir ağızdan eşlik edeceğiniz Türkçe nostaljik şarkılarla hazırladığımız listemiz tam da bu günlere eşlik edecek nitelikte.

“Sinpaş Selections: Sonbahar Şarkıları” listemizi buradan dinleyebilirsiniz!

SİNPAŞ SELECTIONS: KASIM’DA CAZ BAŞKADIR

Serin sonbahar günlerine en çok yakışan türlerden biri kesinlikle caz müzik. “Kasım’da Caz Başkadır” listemizde yerli ve yabancı caz sahnelerinden müzisyenlerin romantik yorumları, arkadaş sohbetlerinizde, sabah kahvaltılarınızda, akşam yemeklerinizde ya da kendinizle baş başa vakit geçirirken eve sıcak bir hava katacak ve size çok iyi gelecek.

“Kasım’da Caz Başkadır” şarkı listemizi buradan dinleyebilirsiniz!

SİNPAŞ SELECTIONS: KIŞ ŞARKILARI

Soğuk kış günlerinde evinize müzikle bir sıcaklık katmaya ne dersiniz? Sizin için soğuk bir günde geçen sıcacık duygularla dolu dünyadan ve ülkemizden şarkıları içeren bir liste hazırladık. Evdeki her anınıza tatlılıkla eşlik edecek bu listeyi çok seveceksiniz!

“Sinpaş Selections: Kış Şarkıları” listemizi buradan dinleyebilirsiniz!

SİNPAŞ SELECTIONS: BAHAR ŞARKILARI

Baharla birlikte doğa tazelenip çiçekleniyor, evlere de mis gibi bir bahar enerjisi yayılıyor! Hazırladığımız bahar listesinde neşeli ritimleriyle size ve evinize baharın heyecanını taşıyacak şarkılardan bir seçki hazırladık. Bu şarkılar içinizde bir kıpırtı uyandıracak, dans etmeden duramayacaksınız!

“Sinpaş Selections: Bahar Şarkıları” listemizi buradan dinleyebilirsiniz!

SİNPAŞ SELECTIONS: YAZ ŞARKILARI

Yazın yüksek enerjisi bize hemen tatil, deniz, kum ve güneşi hatırlatıyor! Sizin için tam da sıcak yaz günlerinde dinlemeniz için, kendinizi bir sahil kasabasında hissettirecek klasik Bossa Nova şarkılarından oluşan bir şarkı listesi hazırladık.

“Sinpaş Selections: Yaz Şarkıları” listemizi buradan dinleyebilirsiniz!

BONUS: SİNPAŞ 45’LİKLER

Havalar nasıl olursa olsun, evlerde her mevsim dinlenebilecek, ailecek hep bir ağızdan eşlik edilebilecek şarkılar hangileri olurdu diye sorsak eminiz sizin de cevabınız bu olurdu: Eski 45’likler! Sık sık yeni şarkılar ekleyerek güncellediğimiz listemizi “Sinpaş 45’likler” listemizi buradan dinleyebilirsiniz.

tags Etiketler: Müzik, Nostalji, Mevsim Ruhu

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz