searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Yeni Nesil Kahve Keyfi Evinizde

Görsel: decorhint.com

Yeni Nesil Kahve Keyfi Evinizde
Belki 30-40 yıl öncesinde evinizde kendi gurme kahvelerinizi hazırlayabileceğiniz bir köşe oluşturmaktan bahsetsek, pek çok insan bunu garipserdi. Şimdi ise çoğu zaman çaydan daha fazla tükettiğimiz, enerjimiz düştüğünde ihtiyaç duyduğumuz, vazgeçilmez bir içecek haline geldi.

Çay kültürümüz için vazgeçilmez bir içecek olsa da artık her köşe başında bir kahveci görüyoruz. Kahvaltının yanında çoğunlukla çay içmeyi tercih etsek de sonrasında kahve keyfinden vazgeçmiyoruz.

Kahveye o kadar çok alıştık ve yeni nesil kahve dükkanlarının dinamiklerini o kadar kolay özümsedik ki, artık kahve sipariş etme şeklimiz bile değişti. Örneğin eskiden “bir kahve lütfen” diye sipariş ettiğimizde “sade mi şekerli mi” sorusunu alırdık. Şimdi ise kişiliğimizin, karakterimizin ve alışkanlıklarımızın yansımasını kahvemizi sipariş ederken vurguluyoruz. “Laktozsuz süt, vegan süt, orta boy, kafeinsiz…” gibi pek çok seçenek var.

Eskiden kahve hazırlamak için bir cezve ve fincanlar yeterdi. Şimdi ise çeşit çeşit makineler, ekipmanlar, farklı türde kahveler için özel bardaklar var. Peki bu kadar çok ekipmanı evlerimizde nasıl depolayacağız? Bugün değinmek istediğimiz ilk konu, kahve kültürünün değişmesiyle beraber gelen depolama ve hazırlama sorununa karşı nasıl dekorasyon çözümleri üretebiliriz? Bunun cevabını size Boulevard Çankaya’nın mutfağında yer alan özel kahve köşesi dolaplarıyla anlatacağız.

 

Boulevard Çankaya – Kahve Dolabı Modülü
Mutfak dolaplarında alışık olduğumuz kiler dolabı, bardak dolabı gibi alanlara Boulevard Çankaya’nın yenilikçi ve öncü tasarım anlayışıyla bir yenisi ekleniyor: Kahve Dolabı! Projemizde yer alan kahve dolabı sayesinde, kahve yaparken kullandığınız pek çok ekipmanı daha şık ve fonksiyonel şekilde depolayabilirsiniz.

 

Her cihazın kendi yeri var.
Kahve makinalarının ya da diğer elektrikli mutfak cihazlarının değişmez ve kullanıma hazır halde bir yerinin olması inanılmaz bir kullanım kolaylığı sağlar. Ağır ve hassas olan bu makineleri, sürekli kaldırıp indirmek hem sağlığımız için zararlıdır hem de kullanımını zorlaştırır. Hangimiz pek çok mutfak ekipmanını büyük bir hevesle satın alıp sonra tamamen rafa kaldırmadık ki? Boulevard Çankaya’nın özel tasarım kahve dolabıyla bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Çünkü her makineniz için özel bir alan sunan bu dolap, arka paneline monte edilmiş çoklu priz sistemiyle kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

Şık depolama çözümleri
Makineler için alan oluşturduk şimdi sırada bardaklar, aksesuarlar, kahve paketleri var! Kahve dolabında yer alan bardak askılığı sayesinde, birbirinden şık kahve bardaklarınızı düzenli bir şekilde depolarken, keyifli bir sergi etkisi de yaratabilirsiniz. Özellikle tasarım bardak sevenler ve koleksiyon yapanlar için çok keyifli olacağına eminiz! Kahve dolabının özel aydınlatma sistemi sayesinde de dolabınızın görüntüsü çok daha keyifli bir hale gelecektir.

 

Gizli tezgâh ve sürüldüğünde gizlenen kapaklar
Her şey tamam, peki kahvenizi hazırlamak için ihtiyacınız olan tezgâh? İhtiyacınız olduğunda dolabın içinden çıkan sürgülü gizli tezgâh ile bu sorun tamamen ortadan kalkacak!

Dolabı kullanmadığınız zamanlarda tozlanmasını engellemek ve özellikle çocuklu/patili dostlarımızın güvenliği için kapalı hale getirmek istediğinizde de gizli kapaklar devreye girecek. Yanlarda gizli olarak bulunan sürgülü kapaklar sayesinde, tüm ekipmanlarınızı da güvenli olarak saklayabilirsiniz.

Boulevard Çankaya’nın hayatımızı kolaylaştıran ve estetik kahve dolabını, çözüm ortağımız olan Hafele ile iş birliği ile tasarladık. 

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz