searchAKILLI ARAMA
formİLETİŞİM FORMU
tel

MENÜ

kapat

İLETİŞİMDE KALIN

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram youtube
kapat

AKILLI ARAMA

Size en uygun projeleri listelemek için aşağıdaki kutuları kullanın.

-
kapat

İLETİŞİM FORMU

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

ampulFORMU DOLDURMAYA DEVAM ET
KAPATclose
LIVE IN sinpaş

Sınır Tanımayan Yaşam Alanları

Büyük yaşam alanlarını kim sevmez ki?

Yüksek tavanlar, geniş pencereler, büyük balkonlar, daha çok kullanım alanı olan odalar ve ferahlık hissini tamamen hissettiğiniz bu kriterlerdeki evler herkesin istediği yaşam alanlarıdır.

Günümüzde insanlar vakitlerinin büyük çoğunluğunu evlerde geçiriyor. İşlerini, hobilerini evlerinde yapıyor ya da arkadaşlarıyla dışarıda vakit geçirmek yerine daha güvenli olan evlerini tercih ediyorlar. Pandemi süreciyle beraber yaşam alanlarının çok daha önemli bir hal aldığını söyleyebiliriz. Bu nedenle de daha fazla alana sahip olan büyük yaşam alanları, vazgeçilmez bir seçim haline geliyor.

Büyük evlerin en önemli avantajı da kullanımlarıdır. Büyük yaşam alanına sahip bireyler, günlük hayattaki zevklerini ya da işlerini evlerine yansıtarak yaşam alanlarını kişiselleştiriyorlar. Böylece büyük evlerin kullanım alanları farklılık gösterip çeşitleniyor. Eğer siz de büyük yaşam alanlarına sahipseniz ve hayatınızdaki tüm zenginlikleri evlerinize yansıtmak istiyorsanız bu yazımızda yaşam alanlarınızı renklendirecek öneriler bulabilirsiniz.

 

İş hayatınızı evinize taşıyın

Bu fotoğraf Finans Şehir’de çekildi.

 

Büyük yaşam alanlarında mevcut olan ekstra alan, bir ev ofisi oluşturmak için büyük şans değil mi? İşe giderken yolda geçirdiğiniz vakti ve çok daha fazlasını sadece kendinize ayırdığınız ve yaratıcılığınızı destekleyecek keyifli bir ortam hayal edin! Sizi motive eden renkler, dokular ve objeler… Üstelik kendi mutfağınıza bir adım uzaktasınız.

Resmi kıyafetleri sadece çevrimiçi toplantılarda giymeniz gerektiğini hatırlatalım!

 

Kendi hobi köşenizi zevkinize göre oluşturun

Bu fotoğraf Metrolife’ta çekildi.

 

Hangi alana ilgi duyuyorsanız yaratıcılığınızı besleyecek bir alan yaratmak, büyük evler ile mümkün. Resim atölyesi, dans odası, kendi bestelerinizi yapabileceğiniz bir müzik stüdyosu… Sanatın her dalının vermiş olduğu huzuru ve üretkenliği, kendi evinizde yine kendi dizaynınızla yakalayabilirsiniz.

 

Çocuğunuzun gelişimi için en uygun çocuk odaları

Bu fotoğraf Finans Şehir’de çekildi.

 

Çocukların gelişimi açısından oynanan oyunlar çok önemlidir. Alışveriş mağazalarında ya da eğlence parklarında bulunan çocuk oyunları, her çocuğun gelişimi için uygun olmuyor. Bu durumda kendi çocuğunuzun gelişimine ya da zevk aldığı alanlara göre bir çocuk odası tasarlamak faydalı olacaktır.

Çocuklu aileler için büyük evlerdeki ekstra alan, çocuk odası kurmakta çok büyük bir yarar sağlıyor. Çocuklarınızın hatta arkadaşlarının keyifli ve öğretici vakit geçirebileceği çocuk odalarını büyük yaşam alanlarıyla kurabilirsiniz.

 

Restoranınızda ünlü bir şef gibi hissedebileceğiniz mutfaklar

Bu fotoğraf Ege Vadisi’nde çekildi.

 

Yemek yapmayı sadece bir ihtiyaç değil, bir zevk veya tutku olarak görüyorsanız büyük yaşam alanlarınızda ideal mutfağınızı yaratın! Yaratıcılığınızı daha da besleyecek, yeni tarifler deneyebileceğiniz, içinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz bir mutfak dizayn edebilirsiniz. Hatta yaptığınız tarifleri sosyal medya da paylaşmak için mutfağınızda bir köşe ayırabilirsiniz. Mutfağınızda geniş depolama alanları yaratabilirsiniz.

#liveinsinpaş

Şu İçerikler de Hoşunuza Gidebilir:

E-BÜLTEN

e-mail adresinizi giriniz